30 Eylül 2023 Cts

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi Ailesine Katılımlar Devam Ediyor. Sitemizin Kayseri İl Temsilcisi Engin GÜMÜŞ Kayseri’de Akkuşluların Gözü Kulağı Olacak. Basın Mensubu Olan Engin Kardeşimizin Tecrübelerinden Yararlanacağız

Kayseri'de Yaşayan Akkuşlular-Ordu'lular Engin GÜMÜŞ sizlerin gözü kulağı olacak

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi Ailesine

Katılımlar Devam Ediyor.

Sitemizin Kayseri İl Temsilcisi Engin GÜMÜŞ

Akkuşluların Gözü Kulağı Olacak.

Basın Mensubu Olan Engin Kardeşimizin

Tecrübelerinden Yararlanacağız

Akkuş İnternet Sitesi

Kayseri İl Temsilcisi

Engin GÜMÜŞ'ü Tanıyalım

Ad- Soyad: Engin Gümüş

e-mail: medusa_5252@hotmail.com

Tel: 0543 748 97 70

İş Adresi: Alparslan Mah. Bahar Cd. Belde Sk. No:6 Melikgazi Kayseri

Doğum yeri-Doğum Tarihi: Akkuş-Tuzak Köyü/ 18.10.1985

 

1985 Yılında Akkuş Tuzak Köyünde doğdum. İlkokul 3. Sınıfa Kadar Tuzak Köyü İlköğretim Okulunda, Orta okul ve liseyi Ünye'de Okudum. Daha sonra Erciyes Üniversitesi Radyo Televizyon Yayıncılık Bölümünü kazandım. Üniversiteyi Bitirdikten Sonra İç Anadolu'nun ve Kayseri'nin en büyük Medya kuruluşu olan Medyanet Grup ( Tv Kayseri, Elif Tv, Kent Haber Gazetesi Radyo Plus ve Dergi Kayseri) da çalışmaya başladım. Muhabirlik, Kameramanlık, Program çekimi ve montajı gazete, dergi sayfası tasarımı, köşe yazarlığı, reklam çekimi ve montajı olmak üzere bir çok alanda çalıştım ve halen çalışmaktayım.

 

İndizayn Tasarım Programı, Adobe Premiere Kurgu programı, Photo Shop, After Efect ve bir çok programı iyi derecede kullanabiliyorum. 2011 Yılında Almanya Cumhurbaşkanı, Kuzey Kıbrıs Cumhurbaşkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah GÜL'ün de hazır bulunduğu toplantıda; Kayseri Büyükşehir Beledi Başkanı Mehmet Özhaseki'nin elinden "En iyi Haber" dalında ödül aldım.

Düşünceleri:Yıllardır basın mensubu olarak çalışıyorum ve bir çok önemli çalışmaya imza attım. Bilgilerimi memleketimin faydasına sizler gibi paylaşmaktan gurur duyarım. Yaptığınız İş gerçekten çok kutsal. Gönüllü olarak her tür desteği vermeye hazırım. Gerek teknik, gerekse haber yazımı olarak.

 

Site Yönetimi:Engin Kardeşim, Akkuş İlçesi İnternet Sitesi Ailesine Hoş Geldin. Seninle Sitemiz daha da-daha da güçlendi. Basın mensubu olman vesilesi ile gerek Kayseri'den gerek ise ülke geneli ile ilçemiz Akkuş'tan sitemizi takip edenler için başarılı haberler yapacağına inanıyoruz. Hep beraber Akkuş ve Akkuşlular için gayret göstermeye devam edelim.

 

 

 

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar