17 Haziran 2024 Pts

Akkuş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Duyuru: (Şiir Dinletisi Programı 7 Haziran 2013 Günü Yapılacaktır. Tüm Akkuşlular ve Misafirlerimiz Davetlidir.)

Daha önce 5 Haziran olan Tarih 7 Haziran Olarak Değiştirilmiştir.

Akkuş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden

Duyuru

(Şiir Dinletisi Programı 7 Haziran 2013 Günü Yapılacaktır.

Tüm Akkuşlular ve Misafirlerimiz Davetlidir.)

Daha önce yayınladığımız haberde Akkuş Merkez'de Öğretmen Evindeki Salonda düzenlenecek olan ŞİİR DİNLETİSİ Programının 5 Haziran 2013 günü yapılacağını açıklamıştık. Ancak, Akkuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyfettin GÜL; sitemize yapmış olduğu açıklamada; Programda değişiklik yapıldığını, "Ordu Valimizin de programa katılmasının beklenildiğini" dile getirerek, ŞİİR DİNLETİSİ PROGRAMININ" tarihinin 7 Haziran 2013 günü olarak kararlaştırıldığını açıklamışlar ve bir kez daha tüm Akkuşluların ve misafirlerin programa davetli olduğunu ifade etmişlerdir.

   

Akkuş Milli Eğitim Müdürlüğünden

7 Haziran Günü

Öğretmen Evinde

Şiir Dinletisi Organisazyonu Düzenlenecek Olup,

Tüm Akkuşlular Davetlidir.

Sitemize açıklamada bulunan Akkuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyfettin GÜL; "7 Haziran 2013 Günü Akkuş Öğretmen Evinde, İlçemiz Kaymakamının himayesinde Akkuş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinatörlüğünde "ŞİİR DİNLETİSİ PROGRAMI" düzenleyeceğiz. Bu programda farklı bir yöntem uygulayacağız. Şiiri sadece öğrenciler okumayacak. Veliler, Öğretmenler, İdareciler ve İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak bende de şiir okuyacağım. Tüm Akkuşluları, gurbetçileri ve misafirlerimizi şiir dinletisi şölene davet ediyorum" dedi.

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar