30.Kas.2020
ad
ad

Yazar hakkında

4 Yorumlar

 1. EROL COŞKUN

  AKDATDER YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI OLARAK II.BAŞKAN EROL COŞKUN,GENEL SEKRETER AYDIN GÜLLÜ,ÜYE ALTUN KÖSE VE DENETİM KURULU BAŞKANI MEHMET KÖSE VE İSTANBULDAKİ ÜYELERİMİZ İLE GÖKÇEBAYIR KÖYÜ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ İLE İSTANBUL AKKUŞLULAR DERNEĞİNİN ORGANİZE ETTİĞİ ŞENLİKLERE KATILDIK.

  OLDUKÇA KEYİF VERİCİ ETKİNLİKLERDE GENÇLERİN SILA ÖZLEMİ İLE NASIL COŞTUKLARINI DA GÖRDÜK.DERNEK YÖNETİMLERİMİZ DE BİZLERE HARİKA BİR EV SAHİPLİĞİ YAPTILAR.

  BU NEDENLE BENDE DERNEĞİM ADINA KATILAN TÜM HEMŞEHRİLERİME VE ORGANİZASYONU YAPAN DERNEKLERİMİZE VE ÖZELLİKLE BİZİDEN DAHA UZAKTAN BU ETKİNLİKLERE KATILAN TÜM BELEDİYE BAŞKANLARIMA VE VEKİLİMİZ SAYIN MUSTAHA HAMARAT A BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM.

  ELBETTE HER ETKİNLİK BİRLİK İLE VE TEK BİR YÜREK İLE OLUR.

  BİZDE AKDATDER OLARAK ÇALIŞMALARINA HALEN DEVAM ETTİĞİMİZ VE GEÇEN SENE HAVA MUHALEFETİ NEDENİ İLE 1NCİSİNİ GÖCEBİL YAYLASINDA YAPTIĞIMIZ ETKİNLİĞİN 2NCİSİNİ AKKUŞ ÇEKİÇOBASI YAYLASINDA BÜYÜK BİR AKSİLİK ÇIKMAZSA 25 TEMMUZ 2010 PAZAR GÜNÜ YAPMAYI PLANLADIK.

  GÖRÜŞ VE ÖNERİLER İLE BİRLİKTE TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİ AKKUŞ ÇEKİÇOBASINDA BEKLEYECEĞİZ.

  SAYGILARIMIZLA

  EROL COŞKUN
  AKDATDER II BAŞKANI
  KARAN AJANS HLK İLŞ.MD.

  Yanıt
 2. esenyurt lu

  yavuz bey haberin metin yazısını okuyunuz.
  ……………………………………………………………….

  Site Yönetimi: Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız

  Yanıt
 3. yavuz demiroğlu

  öncelikle yapılan her şey güzeldir ama burda bir organizosyon eksikligi var piknik resinleri ve video ları yok malesef sadece iki üç resim o kadar bu konuyu yetkili kişi ve kişilerin ilgilenmesini istiyorum bir iş baştan sona tam eksiz yapılırsa güzel olur.saygılar.

  Yanıt
 4. yavuz demiroğlu

  öncelikle yapılan her şey güzeldir ama burda çok eksik var sitede piknikte çekilen video lar ve resimlerin coğu yok. Bu bir organizosyon eksikliğidir bence ve sorumlu kişi ve kişilerin bu konuyu halletmeleri gerekiyor bu site ilçemizin sitesi ve da iyi olması gerek. Saygılar.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ