20 Temmuz 2024 Cts

Akkuş Köydes Birliği Kaymakamımız Başkanlığında İl Encümenleri ve Muhtarlarla Toplantı Yaparak Köydes Bütçesini Görüştü

Köydes Bütçesi Görüşüldü ve Oy Birliği İle Kabul Edildi.

 

Akkuş Köydes Birliği

(Akkuş Köyleri Hizmet Götürme Birliği)

Kaymakamımız Başkanlığında

İl Encümenleri ve Muhtarlarla Toplantı Yaparak

Köydes Bütçesini Görüştü

 

AKKUŞ KÖY MUHTARLARI, KAYMAKAM'IMIZ FATİH GÜL BAŞKANLIĞINDA KÖYDES TOPLANTISINI YAPTI….
 
TOPLANTIDA KÖYDES BÜTÇESİ GÖRÜŞÜLDÜ VE OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ.
 
TOPLANTIYA KAYMAKAM'IMIZ FATİH GÜLÜN ESPRİLERİ DAMGASINI VURDU…
 
ESPRİLER NE DİYE SORARSANIZ ODA BİZDE GİZLİ KALSIN…..

 Adem YILDIZ

Related Articles

4 YORUMLAR

  1. Salman Kasabası ve mahallelerinin elektrik sorunu halen sürmektedir. Özellikle Şehitkerim Trafosu, kurulduğu 1989 yılından itibaren hiç değiştirilmemiş, hane sayısının artmasına ve kullanılan elektrikli eşya kullanımının yaygınlaşmasına karşılık hiç bir güçlendirme ve yenileme çalışması olmamıştır. Hatlar sarkmış, ağaç direkler yan yatmış durumdadır. Trafodan 5-6 km uzaklığa kadar haneler bulunmaktadır. Birileri çıkıp elektirk işlerinin özelleştiğini söyleyecektir eminim. Peki bu insanların mağduriyetini giderme konusunda ilçemizdeki yetkililerin hiç mi sorumluluğu yoktur? Çözüme katkı sağlayacak bütün hemşehrilerime şimdiden teşekkür eder, hayırlı bayramlar dilerim.

  2. sayın kaymakamımız ve köydes birliğinin çalışmalarını takdir ediyorum başarılarının devamını diliyorum.
    bir mazuratımızı sayın kaymakamımızın makamınada yazıyla bildirdim bu konuda bir yardımcı olunur ve madur olan annemizin sorunu çözülür umudumuz bu yönde. maduriyet şu akkuş yeşilköy pazar yerinde evi bulunan kayın validem fethiye öksüz son yol yapımı sonrası evinin önündeki su giderleri yapılmayıp pazar yerinin ve yolun suyu komple bu evin önünde birikip biraz debisi yükselincede bütün suyun eve girdiğini gördük bu konuda sayın kaymakamımız ve köydes birliğinden yardım istiyoruz. kayın validem köyde tek duruyor eşi uzun yıllar önce vefat etmiş olup hayat mücadelesini tek sürdürmüştür bu anlamda geliri olmayıp sayın kaymakamlığımıza kendisinin gidemediği için bilgilerini ben AKKUŞ KAYMAKAMLIK MAKAMINA BİR YAZI YAZARAK FAKSLA BİLDİRDİM. sayın kaymakamımız buraya bir ekip gönderip sorunla ilgileneceği kanısındayım yol yapımlarında evlere su basmaması yönünde mütahit firma ve köy ihtiyar heyetleri biraz daha duyarlı davranırsalar inanın insanlar mutlu olur. madur bir insan varsa o yol hiç ama hiç yüz güldürmez. BU SORUNUN ÇÖZÜMLENEREK MADURİYETİN GİDERELMESİNİ BİRKEZDE BURADAN KAYMAKAMIMIZ SAYIN FATİH GÜL BEYDEN ARZ EDİYORUM.

  3. 2011 Köydes Programı Dahilinde Yapılan ve Yapılmayan İşlerin Bir Analizi Yapılsa Daha İyi Olur diye Düşünüyorum.
    Projede olduğu halde gerçekleştirilen işler ve projede olduğu halde gerçekleştirilmeyen işlerin hangileri olduğu konusunda gerekçeleri ile Akkuşlulara bilgi verilse daha iyi olmaz mı? Bu vesile ile de Akkuşlular gerçekleri tam yetkilisinden öğrenseler fena mı olur? Örneğin ben bu konuları öğrenmek istiyorum. Çünkü neden Çukurköy-Ceyhanlı grup yoluna projede olduğu halde asfalt çalışması yapılmadığını merak ediyorum. Yorumunu dikkate alır bilgi verme gereği duyarsanız sevinirim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar