16 Temmuz 2024 Sal

Akkuş Kaymakamının; İlçe Merkezine 30 km Uzaklıktaki Evlere Ziyaret Etmesi Akkuşluların Taktirini Kazandı

Akkuş'a Meslek Lisesi Açılması İle Bu Kaynaşma Doruk Noktasına Ulaşacak

Akkuş Kaymakamının;

İlçe Merkezine 30 km Uzaklıktaki Evlere Ziyaret Etmesi

Akkuşluların Taktirini Kazandı

Kaymakamımız Hüseyin ATİLA, İlçemize yaklaşık 30 km mesafede bulunan ve çevresinde 10'dan fazla köy bulunan Salman Beldesini, bu beldenin pazarının kurulduğu çarşamba günleri ziyaret ediyor. Salman beldesinde ve civar köylerdeki sorunları yerinde inceliyor ve vatandaşlarımızın evlerini ziyaret ederek dertlerini dinliyor. Böylece, uzaklığından dolayı Kaymakamlığımıza gelemeyen yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının vatandaşlarımıza götürülmesi sağlanıyor.

Akkuş Kaymakamlığı

 

 

Site Yönetimi: Sayın Kaymakamımızın okul, ev, belde, köy ve mahalle ziyaretleri her türlü taktirin üzerindedir. Ancak gerek biz site yönetimi olarak gerek ise herhalde Akkuşlularda bu ziyaretlerin amacına ulaşıp, ulaşmadığını merak etmekteyiz. Gönül isterdi ki; 2013 yılında kaç ev ziyaret edildi, kaç hastanın acil ihtiyaçları karşılandı. İlaç alamayana ilaç temin edildi mi? ekmek alamayana, karnı aç olana destek verildi mi? çocuklarına okula gönderemeyen ailelere yardımcı olundu mu? Sayın Kaymakamım bizler gurbette çok şükür karnımızı doyuruyoruz. Ama aklımız öncelikle Akkuş'ta, Akkuş köylerinde. istiyoruz ki, herhalde sizlerde öyle istersiniz. Akkuş ilçesi sınırları içinde karnı aç kimse kalmasın, sağlık sorunu olup, doktora gidemeyen yada ilacını alamayan kimse kalmasın. Gözü yaşlı vatandaşımız kalmasın. Elbette sizler her türlü sorunun altından kalkma durumunuz olmayabilir. Bizlerde gurbettekiler olarak sizlere destek vermeye hazırız. Kış geldi ayağında ayakkabısı olmayan, sırtında kabanı olmayan kalmasın. Akkuşun sorunları sadece Akkuş ilçesinde konuşmakla kalmasın. Akkuş dışındaki Akkuşlular ile paylaşılarak birlikte çözülsün.

Akkuş gurbet-Gurbet Akkuş

Sloganını hep kullanırız.

Cenaze olur Akkuş'a gelir. Yaz gelir Akkuşlu köyüne gelir. Akkuş Gurbet olur.

Köydeki vatandaş hastalanır gurbette oğlunun yanına gider. Gurbet Akkuş olur.

Akkuşlu Bürokrat ve diğerleri Akkuş'a hizmet için yarışır. Gurbet Akkuş olur.

Sayın Valimizin dediği gibi yerel basın ile çalışmalarınızı paylaşın demiyor mu?

Gönül isterdi ki; Akkuş Kaymakamlığı çalışmalarını sitemiz ile paylaşsın bizde haber yapalım.

Herkese duyuralım. webmaster.akkusilcesi.com    yada ihsancam64@hotmail.com email adreslerine gönderilen çalışmalar ve haberler sitemizde yayınlanacaktır.

Akkuş sadece Akkuş ilçesinden ibaret değildir. Akkuş dışında yaşayan en az 200 bin Akkuşlunun gözü kulağı Akkuş ilçesindedir. Birlikte sevinelim. Birlikte gülelim. ve Allah gecinden versin Ağlanacak ise birlikte ağlayalım. AMA HEP BİRLİK OLALIM

Az kalsın unutuyorduk: Akkuş'a Meslek Lisesi ve Endüstri Meslek Lisesi Açılması İle Bu Kaynaşma Doruk Noktasına Ulaşacak. Kalben İnanıyoruz. Kaymakam beyin uğraşları ile ümit ediyoruz ki; Hedefe ulaşılacak.

Fotoğraflar Akkuş Kaymakamlığı İnternet Sitesinden Alınmıştır.

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar