30 Mayıs 2023 Sal

Akkuş Kaymakamlığı ve Belediyesi Bu Yıl Festival Düzenleyecek mi?

Son Yıllarda, İlçede Festival Sürekli olarak yapılıyordu. Bu Sene ise Ak Partili Belediyeler Festival Yapmayacağı basın da açıklandı. Ancak CHP li Belediyeler hakkında bir açıklama olmadı?

AKKUŞ KAYMAKAMLIĞI

VE

AKKUŞ BELEDİYESİ

BU YIL FESTİVAL DÜZENLEYECEK Mİ?

Sitemize gelen sorulardan ve telefon ile sorulan sorulardan sonra, bizlerde Akkuşlular adına Kaymakamlığımıza ve Belediyemize soruyoruz. 2009 yılda Akkuş’ta Akkuş ilçesinde Festival düzenlenecek mi? Devamında ise Akkuş Kurultayı Yapılacak mı?

Basından takip ettiğimiz kadarı ile Başbakan Ak Partili Belediyelere Festival Yapmamalarını söylemişti. İlçemizdeki Belediye Başkan da CHP’nden olduğuna göre, bu partinin genel başkanının da böyle bir açıklaması olmadığına göre kararı verecek olan Başkan Ergüder EFİL’in kararını Akkuşlular çok merak ediyorlar. Gene bilindiği gibi Festivali Belediye Kaymakamlık ile birlikte organize ediyorlardı. İlçemiz Kaymakamının da festival konusudaki düşüncesi de merak edilmektedir.

2009 Yılında Akkuş İlçesinde Festival Yapılacak mı? Yapılmayacak mı?

2009 Yılında Akkuş İlçe Kurultayı Yapılacak mı? yapılmayacak mı?

Kaymakamlığımız ve Belediyemizin Akkuşluların merak ettiği festival ve Kurultay yapılıp yaypılmaması konusunda aydınlatıcı bilgileri açıklamalarını bekliyoruz.

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar