22 Şubat 2024 Per

Akkuş Kaymakamı Murat SARI Akkuş ilçesinde görev yapan din görevlileri ile yemekte bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Kaymakamın Verdiği Yemeğe 103 Din Görevlisi Katıldı

 

AKKUŞ KAYMAKAMINDAN

DİN GÖREVLİLERİNE JEST
 
            Akkuş Kaymakamı Sayın Murat SARI Akkuş ilçesinde görev yapan din görevlileri ile yemekte bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
 
 
 
          15/02/2010 Pazartesi günü Akkuş İmam – Hatip Lisesi Yemekhanesi’nde Kaymakam tarafından verilen yemeğe; ilçe merkezi, belde ve köylerde görev yapan 103 din görevlisi katıldı. Kaymakam sayın Murat SARI tarafından verilen yemeğe Akkuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KOCAKOÇ, Akkuş Müftüsü Bünyamin TURGUT, Milli Eğitim Şube Müdürü Sedayi ALTUN ve Akkuş İmam – Hatip Lisesi idarecileri de katıldılar. Akkuşta ilk defa bu kadar geniş katılımla din görevlilerinin bir araya gelerek yemekte buluştukları toplantıda Kaymakam Sayın SARI kısa bir konuşma yaptı. Sayın SARI konuşmasında; birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı. Kurumlar arası diyalogların artırılması gerektiğini belirtti. Daha sonra din görevlilerinin sorunlarını dinledi.
 
 
        Böyle bir organize yaparak Akkuş ilçesindeki tüm din görevlilerini bir araya getiren Akkuş Kaymakamı Sayın Murat SARI’ya bizlerde teşekkür ederiz.

 

Related Articles

1 Yorum

  1. Çalışanları Motive Etmek Adına Birlikte Yenilen Yemeği ve Mülki İdare Amirinin Kaynaşmaya ve birlikteliğe verdiği önemden ötürü özlenen bir tablo olarak görüyorum.

    Beş vakit okunan ezanda, kılınan namazda, cenaze defin işlemlerinde, asker davetlerinde, geçmişlerimizin adına düzenlenen kuranı kerim davetlerinde ve daha onlarca konularda hep aradığımız ve yanımızda olmasını istediğimiz imamlarımıza-din görevlilerine verilen bu yemeğe ve birliktelik ile kaynaşmaya vesile olanları tebrik ediyorum. Özveri ile görevlerini yapan bu din görevlilerimize teşekkürümüzü en azından böyle bir güzide birliktelik ile de olsa yapabiliyorsak ne kadar güzel. Bu tür birlikteliklerin devamlı sürmesini en az senede bir kere olsun rutin hale gelmesini diliyorum.
    Bu vesile ile de Akkuş Müftülüğümüzün çalışmalarını ve yapmış oldukları özel günlere ait etkinliklerini sitemize göndermeleri halinde haber yapacağımızı bir kez daha belirtmek istiyorum.
    İhsan ÇAM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar