16 Mayıs 2021 Paz

Akkuş Kaymakamı Murat SARI, Akkuşlular Gecesine-Toplantısına Katılacağım

Kaymakamımız, 11 Kasım 2009 tarihinde Ankara da yapılacak etkinliğe katılacaklarını belirtti.

 

 

Kaymakamımız Sn. Murat SARI
 
Etkinliğimize katılacak
 
 
Akkuş Kaymakamımız Sn. Murat Sarı Akdatder Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Demir ile yapmış olduğu görüşmede, 11 Kasım 2009 tarihinde Ankara da yapılacak etkinliğe katılacaklarını belirtti.
 
 Murat Sarı böyle bir etkinliğin düzenlenmesinden mutluluk duyduğunu, etkinlite eğitim için ayrıca bir bölüm ayrılmasının da kendisini çok mutlu ettiğini belirtti.
 
Murat Sarı Akkuş’ta yoğun bir çalışma temposu içinde olduklarını, eğitim için yapılan çalışmalar dışında birçok belde ve köylerde altyapı çalışmalarının da devam ettiğini, belde ve köyleri tek tek gezerek sorunları yerinde tespit ederek çözüm getirmeye çalıştıklarını beyan etti. Gurup yollarında da çalışmaların devam ettiğini, özellikle Akkuş-Kumru Gurup yolunun birçok bölümünde ayrı ayrı çalışmalar yapıldığını, bu yolun bazı bölümlerinde yol genişletmesi, bazı bölümlerinde menfez çalışmaları, bazı bölümlerinde de çakıllama yapıldığını belirtti. Birçok yerde olduğu gibi Damyeri Köyünde de ayrıca mahalle yollarında iyileştirme çalışmalarının yapılacağını belirten Sn. Murat Sarı kış gelmeden çalışmaların birçoğunun tamamlanmaya çalışılacağını belirtti.
 
Sn. Murat Sarı’ya Ankara da yapılacak etkinliğe verdikleri desteğe ve ilçede yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz.
 
 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,447BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
13AboneAbone Ol

Çok Okunanlar