23 Şubat 2024 Cum

Akkuş Gücü Televizyonu;Tahsin AKKAYA ile olan canlı yayını programını cenaza konusu neden ile ileri bir tarihe ertelemiş olup, 02.10.2011 Saat 21.30’daki canlı yayına Murat YÜZBAŞIOĞLU’nu Konuk Edecek

Cenaze Konusu dolayıs ile Tahsin AKKAYA ile yapacağımız program ertelenmiştir.

Akkuş Gücü Televizyonu

Tahsin AKKAYA ile olan canlı yayını programını

Cenaza konusu neden ile ileri bir tarihe ertelemiş olup,

02.10.2011 Saat 21.30'daki canlı yayına

Murat YÜZBAŞIOĞLU'nu konuk edecek.

YÜZBAŞIOĞLU: Sigortacılık Konusunda

Bilinmesi Gerek Tüm konulara Açıklık Getirecek

 

02.10.2011 PAZAR AKŞAMI SAAT 21:30'DA CANLI YAYIN KONUĞUMUZ YÜZBAŞIOĞULLARI SİGORTA SAHİBİ SAYIN MURAT YÜZBAŞIOĞLU CANLI YAYIN KONUĞUMUZ OLACAKTIR.

SİGORTACILIK HAKKINDA MERAK EDİLEN HERŞEY CANLI YAYINDA DİLE GETİRİLİP SİGORTA YAPTIRIRKEN NELERE DİKKAT ETMEMİZ GEREKİYOR VE BİR HASAR DURUMUNDA NASIL BİR YOL İZLEMEMİZ GEREKİYOR BU VE BUNA BENZER BÜTÜN SORULARIN CEVABINI PAZAR AKŞAMI SAAT 21.30 DA BULACAĞIZ.

SİGORTACILIK HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ KONULARI SİTEMİZİN MAİL ADRESİ canliyayin@akkusungucu.com ADRESİNE YOLLAYABİLİRSİNİZ.

 

02.10.2011 TARİHİNDE
 
TAHSİN AKKAYA'İLE YAPACAĞIMIZ CANLI YAYINIMIZ
 
CENAZE KONUSU NEDENİ İLE ERTELENMİŞTİR

Tahsin AKKAYA'nın köyünden komşuları olan Dursun GÖRÜR, kalp krizi geçirerek Hakkın Rahmetine Kavuştuğunu öğrendik. Bu vesile ile AKKAYA ile olan canlı yayınımızı ileri bir tarihe erteledik.
 
Hakkın Rahmetine Kavuşan Çukurköylü Genç Kardeşimize Allah'tan Rahmet diliyoruz. Ailesine ve sevenleri sabırlar diliyoruz. Mekanı Cennet Toprağı Bol Olsun.
 
Akkuşun Gücü Televizyonu

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar