2 Aralık 2023 Cts

Akkuş Evet Diyor

12 Eylül 2010 Pazar günü yapılacak olan Referandumda Akkuş halkı EVET diyor

 

AKKUŞ EVET DİYOR

            AKPARTİ Ordu Milletvekili Mustafa HAMARAT referandum çalışmasını Akkuş’ta sürdürdü. 4 Eylül 2010 Cumartesi günü Akkuş’a gelen HAMARAT, AKPARTİ Akkuş İlçe Yönetimi, Belde Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi üyeleri ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Akkuş’ta vatandaşlarla sohbet eden HAMARAT, Cumartesi günü Akkuş’un pazarı olması nedeniyle pazarı gezerek burada vatandaşlarla sohbet etti. Referandumun önemini anlattı.

Akkuş’tan Sefereli beldesine geçen HAMARAT ve beraberindekiler Akkuş-Salman yolunun yapım çalışmalarını yerinde ziyaret etti.

Daha sonra Seferli Beldesine geçen HAMARAT burada CHP’li Seferli Belde Başkanı Muammer SÜTÇÜ,  AKPARTİ Seferli yönetimi ve belde halkı tarafından sıcak bir ilgi ile karşılandı. Burada CHP’li Seferli Belde Belediye Başkanı Muammer SÜTÇÜ 12 Eylül’de yapılacak olan referandumda EVET diyeceğini söyledi. Seferli Beldesinde belde halkı ile de sohbet eden HAMARAT buradan Salman Beldesine geçti.

Salman Beldesinde Belediye Başkanı Mehmet DEMİRCİ tarafından verilen iftar yemeğine katılan HAMARAT ve beraberindekiler Salman Belde halkı tarafından da çok sıcak bir ilgi ile karşılandılar.

İftar yemeğinden sonra Akpınar Beldesine geçen Hamarat ve beraberindekiler Akpınar beldesinde de kalabalık bir vatandaş tarafından karşılandılar. Burada vatandaşlarla sohbet HAMARAT gece saat 23:00 sıralarında Akpınar Beldesinden ayrıldı.

            Yapılan ziyaretlerle ilgili bir açıklama yapan AKPARTİ Akkuş İlçe Başkanı Halil ALTUN; “Çok verimli bir ziyaret oldu. Vekilimizin Akkuşlularla kucaklaşması şeklinde geçti. Akkuş-Salman yolunun yapım çalışmalarını inceledik. Seferli, Salman ve Akpınar Beldesindeki vatandaşlarımızla bir araya gelerek onlarla sohbet edip sorunlarını dinledik. Vekillini yanında gören, onlardan biri olduğunu bilen vatandaşlarımızın sevinçleri görülmeye değerdi. Yaptığımız bu ziyarette şunu gördük. 12 Eylül 2010 Pazar günü yapılacak olan Referandumda Akkuş halkı EVET diyor.” Dedi.

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. Akkuşa vekiller gelssin başbakan gelsin gerekirse ankara aksın karadenize bölge olarak,il olarak,ilçe ve köyler olarak devletimizle barışık,sorun oluşturmuyan tarafız .Gene gelsin sayın vekilimiz…………..

    Site Yönetimi: Yorumlarınızı yazarken lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız. Aksi durumda yazılarınız yayınlanmaz

  2. 12 eylül sonrası sonuç ne olursa olsun kazanan akkuş olsun temennimiz bu akkuşda chp li başkanlardan biri açık destek vermiş hayırlı olsun birsonraki seçimlerde akparti adayı olduğunu sayın hamaratla çekilmiş samimi pozlardan ve suratındaki tedirgin bakışlardan anlaşılıyor chp yi kaybeder akparti beni aday yapmazsa gibi bir endişe suratına yansımış gözüküyor ama sayın başkan evet diyecekse sayın hamaratı neden bekledi hayır diyecekse hamarat gelince korkudanmı karar değiştirdi yoksa hiç yapılmayacak bir hizmeti beldesine aldıdamı evetci oldu bilemiyorum. referandum çalışmaları sokaklarda tam gaz ilerliyor, chp ve mhp hayır diyen ikiparti (içindeki parçalanmışlıklar hariç) akparti, sp, bbp side evetci parçalanma falan yok inadına evet askere karşı evet darbeye karsı evet tayyip yaptığı için evet solculara inat evet birsürü sayılabilir evetci parti sayısıda fazla olunca bu seçimde aradaki fark nin altında olmamalı eğer az farkla evet çıkarsa 2011 seçimlerinde akpartinin tekbaşına iktidarı zora düşebilir, hayır çıkarsa 2011 seçimlerinde bu ülkenin başbakanı değişe bilir her nekadar bu bir seçimdeğil parti oyu kabul edilemez desenizde balgibi partiler kendilerini sayın başbakanda kendine güven oyu olarak görmektedir, eğer açık ara evet çıkarsa sayın başbakanın cumhurbaşkanlığı gündeme gelebilir hayır çıkarsa başbakanımız biraz düşünecek nerede yanlışımız oldu halkı nerede kırdık gibi evet çıkarsa dahafala agresifleşmezler hayır çıkarsa küsmezler heriki sonuçda vatana millete ordu ve akkuş a dolayısıyla siyasileremize hayırlı olsun. Altun BAYRAM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar