7 Haziran 2023 Çar

Akkuş Eren Turizm Seyahat Firması, Akkuşluların Ankara’daki Cenazelerini En Uygun Fiyattan İlçeye Taşımaya Başladı.

Eren Turizm Seyahat Firmasının Tüm Çalışanlarını Bu İsabetli Kararları için Kutluyoruz.

AKKUŞ EREN TURİZM SEYAHAT FİRMASINI VERDİKLERİ İSABETLİ

KARARDAN ÖTÜRÜ KUTLUYORUZ.

ANKARA’DAKİ AKKUŞLULARIN

CENAZELERİNİ VE CENAZEYE KATILAN YOLCULARI

EN UYGUN FİYATTAN İLÇEYE TAŞIMAYA KARAR VERMELERİ

AKKUŞULAR ARASINDA TAKDİRLE KARŞILANMIŞTIR.

Firmanın en genç kaptanlarından Fatih Kaptan ile görüştük. Sitemize yaptığı açıklamada " İhsan bey yıllardır bir türlü organize olunmayan bu konu bizleri çok üzüyordu. Bu insanlar Akkuş’a seyahatları firmamız ile yapıyorlardı. Ancak Cenaze taşıma ve cenazeye katılan yolcular Akkuş İlçesinde kurulu olmayan farklı firmalar ile ilçemize taşınıyordu. Bir kaç gün önce cenaze var Akkuş’a gidecek bize yardımcı olun denince firma olarak bir karar verdik. Zararına da olsa Akkuşlunun cenazesini Akkuş’un bağrıdan çıkan ve yıllardır Akkuşlulara hizmet eden Akkuş’un firmaları ve kaptanları ile personeli bu görevi yapmal idi. Dedik ki en uygun fiyattan olsun. Çok çok da cenaze sahibi zorda ise gene yardımcı olalım dedik. Bu davranışımızı Ankara’daki Akkuşlular çok olumlu buldular ve 3 gün üst üst Ankara’dan firmamız araçları yolcu ve cenaze taşıyor. Bizlerde Akkuşlulara verdiğimiz hizmetten ötürü kıvançlıyız. Bu bütünleşme ile Akkuşlular olarak hepimiz kazanacağız. Teşekkürler Akkuşlular. Bu vesile ile Hakkın Rahmetine kavuşan tüm hemşerilerimize Allahtan Rahmet Diliyoruz. Geride kalanlara sabırlar diliyoruz. " dedi

Akkuş İnternet Sitesi olarak bizlerde Akkuş Eren Turizm Firmasının bu uygulamasını takdirle karşılıyoruz.

 

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. Çocuğumun küçük oluşu nedeni ile 5 yıl ara verdikten sonra 09/09/2009 tarihinde kısmetse EREN TURİZM ile köyüme gideceğim. İnşallah reklamlarını aratmaz. Çünki genelde seyahatlerimi ünye aktarmalı yapmamın nedeni Akkuş otobüslerinin bakımsız ve saygınlık olmayışıydı.
    Memleket özlemi gözlerimde tütüyor. Annemin-babamın mezarlarını yaptırdım daha onları görme şansım olmadı. Kısada olsa kabir ziyareti, köy ziyareti ve yapabildiğim kadar akraba ziyareti yaparak küçük oğluma kavuşmak için hızlıca geri döneceğim Allah’ın izniyle.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar