21 Şubat 2024 Çar

Akkuş Devlet Hastanesi Temizlik Şirketinden İşten Atılan Vatandaşlar Mağdur Edildiklerini Dile Getiriyorlar

3 Kişinin İşine Son Verildiği, bize gelen bilgilerden anlaşılmıştır.

Akkuş Devlet Hastanesi

Temizlik Şirketinden

İşten Atılan Vatandaşlar

Mağdur Edildiklerini Dile Getiriyorlar.

Akkuş Devlet Hastanesi, Temizlik Şirketinde 2 yıldır ve 1 yıldır görev yapmakta olan 3 kişinin işine son verilmiş. İşine son verilen kişiler sitemizi arayarak,

"2 senedir hastanemizin temizlik ihalesini kazanan Basmacı Firmasının uhdesinde 2 yıldır ve 1 yıldır çalışan bizler şu anda mağdur durumdayız. Nedeni de, bu sene Akkuş Devlet Hastanesinin İhalesini kazanan Reşadiyeli olduğunu söyleyen firma yetkilileri, biz 3 kişinin işine son verdi. Nedeni sorduk söylemediler. Kışın ortasına işsiz kaldık. Hepimiz de çok mağdur olduk. İnsanları mazaretsiz olarak işten çıkarmak ne derece doğru. Kime gitsek derdimizi söylesek, bu işin Firma yönünden, Hastane İdaresi yönünden, Akkuşlu siyasiler yönünden bir sürü boyutu var diyorlar. Boyutların ne olduğundan ziyade, bizler şu anda çok zor durumdayız. Siteniz aracılığı ile derdimizi ilgililere duyurmak istiyoruz. Sayın Temizlik Şirketi Yönetimi, Sayın Hastane Yönetimi, Sayın Akkuşlu Siyasiler ve Ordulu Siyasiler lütfen bizlerin mağduriyetini giderin. Kış günü bizi daha fazla sıkıntıda bırakmayın." dediler.

Bu konuda bizlere ulaşan başka bilgilerde bulunmaktadır. Konu hakkında net bilgilere ulaştıkça siz saygıdeğer site ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız.

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar