16 Temmuz 2024 Sal

Haberimiz Üzerine, Hastane İnternet Sitesinde Düzeltme Yapıldı. Akkuş Devlet Hastanesi Müdürü H.İbrahim KALENDER mi? Yoksa Murat YİĞİT mi?

Hastane İnternet sitesinde başka isim var. Basın organlarında başka isim var.

 Akkuş Devlet Hastanesi Müdürü

H.İbrahim KALENDER mi?

  Yoksa 

Murat YİĞİT mi? 

 Haber Ordu İnternet Sitesinde Aşağıdaki haber yer alıyor. (Sayfanın en altında haber metine yer verilmiştir.)

Site Yönetimi olarak Akkuş Devlet Hastanesinin İnternet Sitesi nasıl olsa günceldir dedik. Siteye girdik. Hastane Müdürü olarak H.İbrahim KALENDER yazıyor.

Şimdi merak ediyoruz. Akkuş Devlet Hastanesi Müdürü kim?

Hastane Yönetimi konu hakkında sitemize bir açıklama gönderirse sevineceğiz ve Akkuşlular bilgi sahibi olmuş olacak.

 

İşte Haberordu İnternet Sitesinde bugün yer alan haber metni

Akkuş Devlet Hastanesine Fatsanın Aslancami Beldesi Eski Belediye Başkanlarından Murat Yiğit müdür olarak atandı.

Uzun süredir boş kalan Akkuş Devlet Hastanesi Müdürlüğüne Fatsanın Aslancami Beldesi Eski Belediye Başkanlarından Murat Yiğit atandı.

Murat Yiğit; Ordu İli Fatsa İlçesi Aslancami Belediye Başkanlığının ardından Sağlık Bakanlığında çalışmakta idi. Yeni Ataması Akkuş Devlet Hastahanesine yapılan Murat Yiğit İlçeye gelerek yeni görevine başladı.

 

Akkuş Devlet Hastanesi İdaresi, bu gün akşam üstü, Hastane İnternet Sitesinde gerekli düzeltmeyi yaparak, Hastane Müdürü adını MURAT YİĞİT olarak düzeltti. Böylece haberimiz vesilesi ile karmaşa düzeltilmiş oldu ki, Akkuşlularda net bilgiye ulaşmış oldular.

Akkuş İnternet Sitesi Olarak; Akkuş Devlet Hastanesi Müdürlüğüne atanan Murat YİĞİT'e yeni görevinde başarılar dileriz. Hayırlı uğurlu olmasını temenni ederiz. Akkuş İnternet Sitesi olarak Hastanemizin çalışmalarını haber yapmak isteğimiz bir kez daha ifade etmek istiyoruz.

Related Articles

1 Yorum

  1. merhaba ilginizden dolayı sitenizin ilgine teşekkürler daha çok güncellemesi yapılak siteler var örnek adres ve telefon bilgileri otobüs firmaları, muhtarlıklar, AKKUŞ’U TANITIM RESİMLERİ ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

    Site Yönetimi: Mehmet bey elinizde güncel bilgiler ve resimler varsa bekleriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar