17 Nisan 2024 Çar

Akkuş Derneğinden Ayrılan Kişilerin Tekrar Geri Üyelik Hakkını Kazanması İçin 3 senelik aidatları peşin ödemesinin doğru olacağına inanıyorum

İhsan ÇAM'ın Önerisinin Yankı Bulacağı Bekleniyor

 

Akkuş Derneğinden Ayrılan Kişilerin

Tekrar Geri Üyelik Hakkını Kazanması İçin

3 senelik aidatları peşin ödemesinin

doğru olacağına inanıyorum

03.12.2011 Cumatesi Akşamı www.akkusungucu.com Akkuşun Gücü Televizyonunun canlı yayın programına katılan Akkuş İnternet Sitesi Yapımcıları İhsan ÇAM ve İhsan GÜNEŞ; çok çarpıcı açıklamalarda bulundular.

İhsan ÇAM'ın Akkuş Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile ilgili yapmış olduğu bir açıklama; dernek gündemini farklı boyutları taşıyacağı beklenmektedir.

Yapılan açıklamada "Aldığım duyumlarda daha önceki yıllarda derneğe olan aidat borcunu ödemeyen onlarca kişinin, dernek ile ilişiği kesilmişti. Ayrıca dernek yönetim kurulu bazı üyeleri ise dernek kurallarına uymadığı için dernek ile olan ilişkisini kesmişti. Ocak 2012 tarihinde yapılacak olan Genel Kurulda dernek ile ilişiği kesilen bu kişilerin bazılarının tekrar dernek üyeliğine müracaat edeklerini öğrendim.

Şimid Öncelikle sormak lazım. Ne değişti de bu kişiler tekrar dönmek istiyorlar. Derneğin aidatlarını ödemedikleri için pişman mı oldular. Yada derneğin kurallarına uymadıkları için vicdan azabı mı çekiyorlarda tekrar geri dönmek istiyorlar. Dernek tüzüğüne göre elbette genel kurulda dilekçe vermek kaydı ile vede genel kurulunun kabul edeceği bir karar ile isteyen üyeler tekrar dernek üyeliğini kazanabilir. Ancak geri dönmek isteyen kişilerin geri dönüşlerinin bir bedeli olması gerekmektedir. Madem ki pişman olmuşlar. Madem ki dernek aidatlarını ödemedikleri için vicdan azabı duymuşlar öyle ise aidatlarını ödeyen diğer üyelere haksızlık olmaması için,

İhsan ÇAM olarak benim önerim: Geri dernek üyeliğine dönmek isteyen kişiler 3 senelik aidatlarını peşin ödesinler. Genel kurul toplantısı zamanında genel kurulu yöneten kurula bu 3 senelik aidatlarını versinler. Hemen peşinden tekrar dernek üyeliğine dönmek için dilekçelerini versinler. Genel kurula katılan üyeler tarafından kabul görürse bu kişiler tekrar dernek üyesi olma hakkını kazansınlar.

Gerekirse genel kurulda yazılı bir önerge vererek bu durumun bu şekilde olması için müracaatım olacaktır." açıklamasında bulunmuştur.

Gerek dernek ile ilgili gerek Akkuş Basın Birliği ile ilgili gerek ise Akkuş adı ile kurulan internet siteleri ile ilgili gerek ise Akkuş İnternet sitesinin çalışmaları ile ilgili olarak geniş açıklamalarda bulunan İhsan ÇAM ve İhsan GÜNEŞ'in bu açıklamaları ilerleyen günlerde haber yaparak sizleri duyuracağız.

Canlı Yayını İzlemek İçin

Aşağıdaki Linki Tıklayınız

www.akkusungucu.com

 

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar