24 Mayıs 2024 Cum

Akkuş Derneği, Akkuş Otobüslerinin Seyranbağlarındaki Kalkış Yerinde; Çay Satışı Yaparsa, Hem Dernek Kazanır, Hemde Yolcu ve Yolcu Yakınlarının Sıkıntısı Giderilmiş Olur

Derneğin Maddi Olarak Paraya İhtiyacı Varsa, Yeni Çözümler Üretmek Durumunda

 

Akkuş Derneği,

Akkuş Otobüslerinin

Seyranbağlarındaki Kalkış Yerinde;

Çay Satışı Yaparsa,

Hem Dernek Kazanır,

Hemde Yolcu ve Yolcu Yakınlarının

Sıkıntısı Giderilmiş Olur.

Akkuşun Gücü Televizyonunun 03.12.2011 Tarihindeki Canlı Yayın Programına konuk olan Akkuş İnternet Sitesi yapımcılarından ve Akkuş Basın Birliği Yönetimi Kurulu Başkanı İhsan ÇAM; Ankara'da kurulu bulunan Akkuş Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin, maddi para sıkıntısına ihtiyacı varsa yeni çözümler üretmek zorunda olduğunun altını çizerek, yeni bir öneride bulundu.

İhsan ÇAM yaptığı açıklamada "Akkuş Otobüslerinin Seyranbağlarındaki kalkış yerinde; derneğin Çay satışı yapması durumunda, hem dernek kazanır, hemde yolcu ve yolcu yakınlarının sıkıntısı giderilmiş olur. Bilindiği gibi Akkuş'a gidecek ve Akkuş'tan gelen otobüslerin geliş saat genelde 19.03-20.30 zaman diliminde, Akkuş'a gidecek otobüslerin ise kalkış saati 21.00'dir. Dolayısı ile 19.30-21.15 saatleri arasında 1 saat 45 dakikalık zaman dilimi içerisinde derneğin çay ve diğer içecek servisleri ile gerekirse yiyecek cinsinden kek türü ürünleri de satabilir. Dernek lokalinde görevli kişi bu çalışmayı yaparsa fazladan mesai verilir. Yapamaz ise sadece bu iş için görevli temin edilir. Bu önerim yani çay satma işlemi gerçekleşirse, hem dernek para kazanacak. Hem dernek üyelerine hemde Akkuşlulara hizmet etmiş olacak. Hemde o bölgede otobüsleri bekleyen veya yolcu gönderecek yada karşılayacak olan yolcu ve yolcu yakınları çay ve diğer içecek ihtiyaçlarını gidermiş olacaklardır. Soğuk kış günlerinde bir bardak çay o kadar çok aranıyor ki; dernek yönetiminin bu önerimi dikkate almasını umut ederim." sözleri ile önerisini kamuoyuna açıkladı.

 

İhsan ÇAM'ın Canlı Yayındaki açıklamlarını

izlemek ve Dinlemek İçin

Aşağıdaki Linki Tıklayınız.

http://www.akkusungucu.com/

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar