17 Nisan 2024 Çar

Akkuş Belediyesine Öneriler

Akkuş Belediyesine 3 Önerimiz olacak. Yapılabilecek Öneriler. Başkanın ve Belediye Meclis Üyelerinin Değerlendirmelerini Bekliyoruz

Akkuş Belediye Başkanı Ergüder EFİL

AKKUŞ İNTERNET SİTESİ OLARAK

AKKUŞ BELEDİYESİNE

3 ÖNERİMİZ OLACAK

Diğer bir çok ilçelerde ve Belediyelerde uygulanan 3 konuyu

Akkuş Belediyesinin de uygulamasını talep ediyoruz.

Akkuş İlçe merkezinde ikamet edip, düğün yapan gençlere Belediye Başkanı Ergüder EFİL, Makam aracını gelin arabası olarak tahsis edebilir mi?

Akkuş ilçe merkezinde ikamet eden, Şehit Aileleri ve Gazilerden su tüketim ücreti almayarak, vatan millet için mücadele edenlere bir vefa örneği gösterebilir mi?

Akkuş Belediyesi, Gurbetçilerin köylerine döndüğü Temmuz ve Ağustos aylarında olmak üzere her gün, Akkuş-Çalder-Ormancık-Kemikkerişi-Çamlıca-Akpınar-Salman-Seferli-Alan Mahallesi-Ortabölme-Kuşçulu-Çukurköyün Cingili-Çavuşgil-Mocuklu mahalleleri- Kuşçulu Köyünün Sevkili Mahallesi-Meyvalı köyü-İspenli köprüsü-Çukurköy-Akkuş istikametini takip eden en az 25 kişilik bir aracı tahsis edebilir mi? Bu sefere konacak olan araç hem köylülerin faydasına olacak, hemde Akkuş İlçesinin kalkınmasına vesile olacak. Akkuş’a gelen her vatandaş para harcayacak, esnaf kalkınacak. Köylülerde günlük ihtiyaçlarını karşılayacaklar. Akkuş belediyesinin her gün sabah ve akşam bu güzergahda araç tahsis etmesini bekliyoruz.

 

 

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar