16 Mayıs 2021 Paz

Akkuş Belediye Başkanı Ergüder EFİL, Sitemiz Yönetimini Arayarak Belediye İle İlgili Haberleri Sitemizde Yayınlanmamasını İstedi

Bu günden itibaren Akkuş Belediyesi ile ilgili yayınlanan haberleri yayınlamayacağız.

AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANI

ERGÜDER EFİL

SİTEMİZ YÖNETİMİNİ ARAYARAK

BELEDİYE İLE İLGİLİ HABERLERİN

SİTEMİZDE YAYINLANMASINI İSTEMEDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİR.

Bizim niyetimiz Akkuş ve Akkuşlulara hizmet. Ama bu çalışmanın karşılığı hakaret olacak ise, ve bu hakaretlere dayanma gücü bizleri de çok yıpratıyor ise ve motivemizi etkiliyor ise yapacak bir şey yok.

Akkuş Belediye Başkanı da kendi beyanı ile sitemizde kendisi ve belediye ile ilgili haberleri istemiyor ise, bizim daha fazla yapacak bir şeyimiz de yoktur.

Not: Bu sadece Akkuş Belediyesin Özgü Bir Karar Değildir. Site Yönetiminin almış olduğu bir karar olup, İlçedeki diğer kamu kurumları yada sivil toplum kuruluşları da belediye gibi bir istekte bulunursa onlarında taleplerini yerine getiririz. Bize bilgi ulaştığı anda hemen o kurumun da haberleri yayınlamayız isterseler yayından da kaldırırız. Ancak kurumun en yetkili kişisinin beyanı esastır.

 

 

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. değerli yöneticilerim ben sizin bu sitedeki yönetim biçiminizi taktir ettim zaten, ondanda bir sıkımtım yok, yazımdada sayın başkan ergüder beye sitemim vardı. siyaset ayrı,hizmet ayrı. hakaretse hiç yapmadım yapılmasınıda kesinlikle ne bana ne başkasına tasvip etmem.

    Site Yönetimi: Görüşlerinize katılıyoruz. Teşekkür Ederiz.

  2. BEN BİR SİYASETCİ OLSAM HEM İYİ HABERLERİ HEMDE ELEŞTİREL HABERLERİ YAPAN MEDYA GRUPLARINA TEŞEKKÜR EDER DESTEK VERİRİM AMA SİZ DİREK BENİ VE BELEDİYEMİ HABER YAPMAYIN DİYEREK OLAYI KİŞİSELLEŞTİRİYORSUNUZ GİBİ GELİYOR ELEŞTİRİ İNSANLARI HATADAN DÖNDÜRÜR KAMÇILAR ÖYGÜ İSE DAHA İYİ ŞEYLER YAPMAYA MECBUR BIRAKIR, ÇITAYI YÜKSELTTİRİR. ANLADIĞIM KADARIYLA SİTE YÖNETİMİ VE SİZİN SİYASİ GÖRÜŞLERİNİZ ÖRTÜŞMÜYOR ONUN İÇİN BU SİTEDE HABER OLMAK İSTEMİYORSUNUZ,BİRŞEY İTİRAF EDEYİMMİ BENİMDE SİYASİ GÖRÜŞÜ ÖRTÜŞMÜYOR AMA YAYINLANMAYAN BİR YAZIM YOK.HATTA DÜNKÜ YÜZIMDA SİZE BİRAZ ARKA ÇIKMIŞTIM ONU DAHİ KESMEDEN YAYINLADILAR BU YÜZDEN SİTE YÖNETİMİNİ KUTLUYORUM. SAYGILARIMLA İYİ HİZMET VE GÜLER YÜZ GÖREN AKKUŞ DİLEKLERİMLE

    SİTE YÖNETİMİ: Altun bey, Siyasi görüşlerimizi ön plana çıkararak bu güne kadar haber yapmadık. Yapmayız da. 6 ay boyunca belediye hakkında herkez yazdı çizdi biz bekledik. Aradan 6 ay geçti. Belediye ye Çalışmalarınızı gönderin yayınlayalım dedik. Cevap verilmedi. Akkuş için siyaset yapmayı hiç düşünmedik. Yapmadık da Akkuş’a hizmet yapanın yanındayız. Hizmet konularında bizde siyaset olmaz. Kaldı. Bizim siyasi görüşümüz bir seçim dönemi siyasiler dinleriz. Yapılanlara bakarız. Bir değerlendirme yapar sandık başında kararımızı veririz. İlla filan partiye oy vereceğiz diye asla şartlanma yoktur bizde. Bu site de siyasi amaçlar için asla kurulmadı. Şimdiye kadar bize hakaret yapanlar sonra biz anladılar ve daha iyi diyaloglar oldu. Her şeyi zaman çözer. Burada önemli olan kalp kırmamak ve hakaret etmemektir. Biz şu anda sadece dinlemedeyiz. Herkes ile her şeyi aylarca tartışırız. Ama konuşmalara hakaret girdiği anda biz orada olmayız. Büyüklerimize her zaman saygı duyarız. Prensip olarak ta elini öperiz ama. Büyüklerden de her zaman nezaket bekleriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,447BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
13AboneAbone Ol

Çok Okunanlar