24.Kas.2020
ad

Yazar hakkında

2 Yorumlar

 1. altun bayram

  değerli yöneticilerim ben sizin bu sitedeki yönetim biçiminizi taktir ettim zaten, ondanda bir sıkımtım yok, yazımdada sayın başkan ergüder beye sitemim vardı. siyaset ayrı,hizmet ayrı. hakaretse hiç yapmadım yapılmasınıda kesinlikle ne bana ne başkasına tasvip etmem.

  Site Yönetimi: Görüşlerinize katılıyoruz. Teşekkür Ederiz.

  Yanıt
 2. altun bayram

  BEN BİR SİYASETCİ OLSAM HEM İYİ HABERLERİ HEMDE ELEŞTİREL HABERLERİ YAPAN MEDYA GRUPLARINA TEŞEKKÜR EDER DESTEK VERİRİM AMA SİZ DİREK BENİ VE BELEDİYEMİ HABER YAPMAYIN DİYEREK OLAYI KİŞİSELLEŞTİRİYORSUNUZ GİBİ GELİYOR ELEŞTİRİ İNSANLARI HATADAN DÖNDÜRÜR KAMÇILAR ÖYGÜ İSE DAHA İYİ ŞEYLER YAPMAYA MECBUR BIRAKIR, ÇITAYI YÜKSELTTİRİR. ANLADIĞIM KADARIYLA SİTE YÖNETİMİ VE SİZİN SİYASİ GÖRÜŞLERİNİZ ÖRTÜŞMÜYOR ONUN İÇİN BU SİTEDE HABER OLMAK İSTEMİYORSUNUZ,BİRŞEY İTİRAF EDEYİMMİ BENİMDE SİYASİ GÖRÜŞÜ ÖRTÜŞMÜYOR AMA YAYINLANMAYAN BİR YAZIM YOK.HATTA DÜNKÜ YÜZIMDA SİZE BİRAZ ARKA ÇIKMIŞTIM ONU DAHİ KESMEDEN YAYINLADILAR BU YÜZDEN SİTE YÖNETİMİNİ KUTLUYORUM. SAYGILARIMLA İYİ HİZMET VE GÜLER YÜZ GÖREN AKKUŞ DİLEKLERİMLE

  SİTE YÖNETİMİ: Altun bey, Siyasi görüşlerimizi ön plana çıkararak bu güne kadar haber yapmadık. Yapmayız da. 6 ay boyunca belediye hakkında herkez yazdı çizdi biz bekledik. Aradan 6 ay geçti. Belediye ye Çalışmalarınızı gönderin yayınlayalım dedik. Cevap verilmedi. Akkuş için siyaset yapmayı hiç düşünmedik. Yapmadık da Akkuş’a hizmet yapanın yanındayız. Hizmet konularında bizde siyaset olmaz. Kaldı. Bizim siyasi görüşümüz bir seçim dönemi siyasiler dinleriz. Yapılanlara bakarız. Bir değerlendirme yapar sandık başında kararımızı veririz. İlla filan partiye oy vereceğiz diye asla şartlanma yoktur bizde. Bu site de siyasi amaçlar için asla kurulmadı. Şimdiye kadar bize hakaret yapanlar sonra biz anladılar ve daha iyi diyaloglar oldu. Her şeyi zaman çözer. Burada önemli olan kalp kırmamak ve hakaret etmemektir. Biz şu anda sadece dinlemedeyiz. Herkes ile her şeyi aylarca tartışırız. Ama konuşmalara hakaret girdiği anda biz orada olmayız. Büyüklerimize her zaman saygı duyarız. Prensip olarak ta elini öperiz ama. Büyüklerden de her zaman nezaket bekleriz.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ