16 Haziran 2024 Paz

Akkuş Arenada Kozlarını Paylaşanları ve Kıyasıya Kapışmayı Yapanların Görüntülerini Yayınlıyoruz

Sitemize İlk Kez Yayınlanan Görüntüleri Kaçırmayın

Akkuş Arenada Kozlarını Paylaşanları ve

Kıyasıya Kapışmayı Yapanların Görüntülerini Yayınlıyoruz

Ne bu kızgınlık, ne bu şiddet, Akkuş arenada ikisi de kozlarını paylaştılar.

Kıyasıya bir kapışma oldu.

Bu karşılıklı şiddeti ve üstünlük sağlama çabasını sadece Akkuş İnternet Sitesi Temsilcisi Adem YILDIZ görüntüledi.

Peki bu Kapışmanın galibi kim mi oldu?

Sitemiz Yönetimine göre her iki tarafta kazandı. Her iki tarafta galip geldi. Çünkü kapışma sonucunda, iki tarafta birbirlerine fazla zarar vermediler. Kapışmayı çok fazla sürdürmediler. Acaba bu boğalar Akkuş İnternet Sitesi için bir gösteri mi yaptılar acaba diye de insanın aklından geçmiyor değil. Hele bir de kapışma sonucunda, sanki hiç bir şey olmamış gibi yan yana yaslanarak sallana sallana yürümeleri yok mu? işte bu kozlarını paylaşmanın dostluk ile bittiğini göstermiyor mu?

Bu boğaların davranışları nerede, biz insanların davranışları nerede diye de sormadan geçemiyoruz. Daha fazla yorum yapmadan sizleri bu görüntüler ve duygu seli ile baş başa bıralıyoruz. Adem YILDIZ'a da bu güzel görüntüler için tekrar teşekkür ediyoruz.

NOT: Bu haberi yaparken aslında ben İhsan ÇAM olarak çok duygulandığımı da belirtmek istiyorum. Yıl 1972 Aylardan Ekim, Ankara'ya göç geliyoruz. Ama olur ya gurbet elde belki tutunamayız diye, Ahırdaki Öküzleri, inekleri ne kadar hayvan ve koyun keçi varsa satmadık. Ortak olarak komşuya bıraktık. Komşunun da ahırında yer olmadığı için hayvanlar bizim ahırda ve ağalda kalacaklardı. Buradan beri komşu bakacak ve ilgilenecekti. Hani derler ya hayvanlar bazı şeyler hisseder diye işte aynen öyle oldu. Biz evden çıktıktan itibaren ahırdaki öküzler devamlı olarak böğürmeye başladılar. Evi göremez oluncaya kadar ve artık evdeki sesi duyma imkanımız kalmadığı mesafeye kadar öküzlerin böğürmeleri devam etti. Sanki nereye gidiyorsunuz bizi bırakıpta dercesine bizlere seslendiler. Aradan 40 yıl geçti nerede ise, halen daha o sesler kulağımda. Ailece de hep öyleyiz. Gene gözyaşlarımız akarak bir haber yaptık. Haberleri yaparken sanki içinde yaşar gibi haber yapıyoruz. Bu durumda da çok duygulanıyor ve üzülüyoruz. İşte bu durum bizleri herhalde bir gün hasta edecek ya hayırlısı bakalım. Kalın sağlıcakla

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar