16 Haziran 2024 Paz

Akkuş Ak Parti İlçe Teşkilatının, Bakan ve Vekillerle Görüşmesinde, İlçenin İhtiyaç Duyduğu Hizmetler Konuşuldu.

Bakan Ertuğru GÜNAY, Kevgir Kalesinin Turizme Açılması İçin İncelemelerin Yapılıp, Kalenin Hizmete Açılması Talimatını Verdi.

 

 

 

Akkuş Ak Parti İlçe Teşkilatı

 

Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu

 

Akkuş Ak Parti İlçe Teşkilatı Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu. İlçe Başkanı İzzet KAŞIKÇIOĞLU başkanlığındaki ilçe heyetinde Teşkilat Başkanı İsa ÇAM, Sekreter Halil İbrahim AKSU ve Siyasi Hukuk İşleri Başkanı Muammer ÇAM hazır bulundular.

 

Akkuş İlçesinin ihtiyaç duyduğu hizmetlerin neler olduğu ile yapılan ve yapılacak çalışmaların genel bir değerlendirilmesi görüşmelerde ele alındı.

 

İlçe Teşkilatının, Kültür ve turizm Bakanı Ertuğrul GÜNAY ile görüşmesinde; Bakanımızın, Akkuş İlçesine yapılacak turizm ağırlıklı yatırımlara destek vereceğini, Kevgir kalesinin ise incelenerek bir an evvel hizmete açılması için, görüşme sırasında, danışmanlarına gereken talimatları vermiştir

 

 

Başkan KAŞIKÇIOĞLU ve heyeti Ak Parti Ordu Milletvekilleri, Eyüp FATSA, Mustafa HAMARAT ve Ayhan YILMAZ’ı da TBMM’nde ayrı ayrı ziyaret etmişlerdir. Görüşmede Vekiller özelikle Ünye Akkuş Niksar Yolunun duble yol olarak yapılacağı müjdesini vermişlerdir.

Vekillerimiz, Salman Akkuş yolunun asfaltlama çalışmasının bitirilmesi için gereken gayretlerin gösterileceğini, imkanlar ölçüsünde mümkün olduğu kadar fazla mesafenin asfaltlanması için elinden gelenin yapılacağını açıklamışlardır.

Haber: Ak Parti Akkuş İlçe Başkanı İzzet KAŞIKÇIOĞLU

Related Articles

1 Yorum

  1. sayın izzet bey ve ekibine bu anlamda teşekkür ediyorum, ankaradaki temaslar etkili olmuştur buna inanıyorum fakat ankaraya gittiğinde muhalefet partili vekillerdende destek istenebilirdi, enazından bir ziyaret edilemezmiydi hizmet için ankarada sadece benim oyverdiklerim fikrinden dolayı ziyaret yapılmadıysa yanlış vekillerin tamamı hepimizin vekilidir. oy versemde vermesemde onlar ORDU nun vekili yani bütün halkındır oyvermediğimdende hizmet istemek hakkımızdır diye düşünenlerdenim, onlarında bu yapılan ve yapılacak hizmetlerde bir katkısı olmalıdır ORDU yu temsilen ordalar. bundan sonraki çalışmalarda bütün siyasi partiler ortak hareket etmeli amaç tamamen hizmet olmalı oy ikinci planda kalmalı ki hizmet varsa oyda vardır. hizmeti bol olan bir akkuş dileklerimle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar