10 Aralık 2023 Paz

Akkuş Ak Parti İlçe Teşkilatı’nın Açıklaması

Adem DUMAN, Ak Partiden İstifa Etmemiş. İhraç Edilmiştir. Akkuş Ak Parti İlçe Teşkilatı

 

 

Akkuş Ak Parti İlçe Teşkilatından Yapılan Açıklamada,

Adem DUMAN, Ak Parti Akkuş İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulundan

İstifa Etmemiştir.

İhraç Edilmiştir. Açıklaması Yapıldı.

Açıklamada; Adem DUMAN ve daha bir çok parti üyesi kişinin 29 Mart Yerel Yönetimler Seçimlerinde, Kendi Üyesi olduğu Ak Partiye Çalışmayıp, farklı partilere çalıştığı tespit edildiğinden, ilçe yönetimince istifaları bu kişilerden istenmiş. Kendileri istifa dilekçelerini vermeyince, İlçe Yönetim Kurulunca İhraç İşlemleri yapılmış ve hazırlanan liste Ordu İl teşkilatına gönderilmiştir. Adı geçen kişi de tüm bunları bildiği için, çamur at izi kalsın yöntemini devreye sokmuştur. Bu aşamadan sonra istifa ettiğini basın kuruluşlarına bildirmiştir. Adem beyin yaptığı yazılı açıklamada ise görüldüğü üzere, ihraç işlemini kabullenememiş ve akla mantığa gelmeyen aslı astarı olmayan bir çok iftiraları dile getirerek güya istifa ettiğini açıklamıştır. Kişinin açıklamasındaki konuların hiç biri doğru olmayıp, tamamı ile iftiradır.

Partiden ihraç edilen bir kişinin, Ak Parti hakkında beyanet vermesini doğru bulmuyoruz. Şeklinde Ak Parti İlçe Teşkilatından sitemize açıklama yapılmıştır.

 

 

Related Articles

3 YORUMLAR

 1. İZZET KAŞIKÇIOĞLUNA CEVABIMDIR

  Değerli Akkuşlular; sizleri bilgilendirme amacıyla her zaman üyesi olmaktan Onur ve Gurur duyduğum Akparti İlçe Teşkilatındaki görevimden ayrıldığımı yazılı olarak açıklamıştım. İlçe başkanı İzzet KAŞIKÇIOĞLU açıklamada bulunarak, kendisine çamur atıldığını, açıklananların gerçek dışı olduğunu, benim partiden ihraç edildiğimi, partiye çalışmadığımı belirtmiş.
  Şimdi madem ki oklar çekildi o zaman herkes bildiği şeyleri açıklayacaktır. Bizler teşkilat olarak 29 Mart seçimlerinden sonra ilk toplantıyı 09 Mayıs 2009 tarihinde yaptık. Gündemimizde sadece Halil ALTUN’un istifasının kabul edilmesi vardı. Oysa Halil ALTUN seçimlerden önce istifa etmişti. Birde seçimlerde partimiz aleyhinde çalışan kişilerin tespit edilerek Disipline verilmesi yönünde karar alındı. Bu kararda kimlerin olduğu açıklanmadı.
  Bunların dışında şifai olarak bazı konular konuştuk. Benim hangi konulardan rahatsız olduğumu açıkladım. İzzette benim hesap sormamdan rahatsız oldu. Siteye yaptığı açıklamada benim partiye çalışmadığımı onun için ihraç edildiğimi söylüyor. Sen beni partiye çalışmadığımdan değil, sana sorduğum hesabı yönetime veremediğinden rahatsız oluyorsun. Madem dürüstsün ve kendine güveniyorsun o zaman Banka ekstresini al yönetimin önüne koy, sitelerde yayınla Akkuşlunun ve Akpartili insanların sana olan güveni artsın. Bende çıkıp bu sitelerde senden özür dileyim.
  ………………Açıklamanda Nisan ayında toplantı yaptığını söylüyorsun. Sen Yönetim Kurulunu 29 Mart seçimlerinden sonra 09 Mayıs 2009 – cumartesi günü topladın. Bu gün (21.5.2009) itibari ile açıklamanda bahsettiğin ihraç kararı İl Başkanlığına gitmedi. Telefonda il yönetimine sordum. Alınmayan kararı İl Başkanlığına nasıl gönderdim diye yalan konuşuyorsun. Ama senin işin yalan, dolan.
  Benim partiye çalışmadığımı söylüyorsun. Sen bu partide yokken bizler bu partinin bayrağını taşıyorduk. Senin gibi çıkar için particilik yapmadım. Sen bana ilçe kongeresinin yapılacağı günlerde (Ceza Evine girmeden önce) cep telefonunda MHP’nin amblemin gösterip özüm bu demedin mi? Ben giden Ata binerim demedin mi?
  29 Mart seçimlerinde Sayın Vekilimiz Mustafa HAMARAT Bey ve Kızılelma Bel. Başk. İsa DEMİRCİ köyleri gezerken köylere gittikleri araç benim değilmiydi? Aracın şoförü ben değilmiydim? Madem ben çalışmadım, benim gezdirdiğim insanları niçin çalışmadı diyemiyorsun? Herkesi kendin gibi zannediyorsun.
  Ben particiliği gönül işi olarak yaptım yapmaya da AKPARTİ’de devam edeceğim. Bu sitelerde senin gibi yalanları değil, gerçekleri her defasında açıklarım. İspat edemeyeceğim şeyleri buralara yazmam. Buyur Er Meydanına. Bunlar senin son çırpınışların olacak.
  Tüm hemşehrilerime sevgi ve saygılar sunarım.

  Adem DUMAN

 2. Bukadar da yalan olmaz Ben Adem abiynen yan yana esnaflık yapıyorum bu güne kadar ne zaman AK PARTİNİN bir porogramı olsa hemen iş yerin kapatıp ne olursa olsun kesin katılır.Özellikle 29 MART seçimlerinde sayın genel sekreterimizin AKKUŞ a gelişinde bizlerede iş yerlerimizi kapattırıp 45 araçlık bir konvoy ve kalabalık bir kurupla karşılamaya gitmemizi sayın vekillerimiz gördüler demekki İzzet göremedi göremez çünkü kendisi ancak kendisini getirdi sizce kim AK PARTİYE ÇALIŞIYOR.taktiri sizlere soruyorum korkarım İzzetin yüzüğnde AKKUŞ ta AK PARTİ üyesi kalmayacak bunların taktirini siz akkuşlulara bırakıyorum.

 3. BİR İNSAN ANCAK BU KADAR YALAN SÖYLEYE BİLİR BEN ADAM DUMAN IN NE KADAR AK PARTİLİ OLDUGUNU ÇOK İYİ BİLİRİM İŞİNİ GÜÇÜNÜ BIRAKIP PARTİNİN PEŞİNDE NASIL KOŞTUGUNU BIRAKIN İZZETİ SAYIN MUSTAFA HAMARAT DAHA İYİ BİLİRLER ÇÜNKÜ SEÇİMLERDE HEP BERABER ÇALIŞTILAR İZZETTEN ŞÜPHE EDERİM AMA ADEMDE ŞÜPHE ETMEM BU İFTİRALARI BIRAKTA İŞİNE BAK .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar