25 Mayıs 2022 Çar

Akkuş Ak Parti İlçe Başkanı ve Yönetimi Değişince Akkuş ve Köyleri İçin Neler Değişecek? Hangi Hizmetler Gelecek?

11 Aralık Günü Akkuş İlçesinde Neler Değişecek?

Akkuş Ak Parti İlçe Başkanı ve Yönetimi Değişince

Akkuş ve Köyleri İçin

Neler Değişecek? Hangi Hizmetler Gelecek?

10 Aralık 2011 tarihinde; Ak Parti Akkuş İlçe Teşkilatının Genel Kurulu yapılacak. Diğer bir çok konuların karara bağlanacağı genel kurulda yönetim kurulu başkan ve üyelerinin de seçimi yapılacak. Önceki dönemlerde ilçe başkanlığı görevini sürdüren Hüseyin TÜRK bu genel kurulda aday olmayacağını önceden açıklamıştı.

İki adayın olduğundan söz ediliyor. Biz Akkuş İnternet Sitesi olarak tüm adaylara başarılar diliyoruz ancak hemen devamında şu soruyu soruyoruz.

10 Aralık 2012 tarihinde seçilecek olan Akkuş Ak Parti Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri neler yapacaklar? Hangi çalışmaları yapmak için aday oluyorlar? Bu güne kadar bu kişilerin hangi çalışmaları yapacağı hakkında ne bizlere nede görüştüğümüz Akkuşlulara herhangi bir bilgi gelmedi. Gönül isterdi ki; aday olan kişiler yapacakları çalışmalar hakkında Akkuşlulara bilgiler versinler. Seçime bir gün kala kendilerine fırsat veriyoruz. Seçilmeleri halinde yapacakları çalışmalar hakkında Sitemize bilgi göndermeleri halinde haber yapılarak yayınlanacak ve Akkuşlular bilgilendirilecektir.

Akkuş İnternet Sitesi olarak 2. Sorumuzu soruyoruz. 10 Aralık'ta seçilen yönetim kurulu aşağıdaki çalışmaları yapacaklar mı? yada hangilerini yapacaklar? Bizim önerimiz seçilecek olan kişilerin gündeminde aşağıdaki konular yok ise aday olmamalarını öneriyoruz. Seçilen kişiler aşağıdaki çalışmaları yapmaz iseler. Biz kendilerine bu konuları sık sık hatırlatırız.

Akkuş Meslek Yüksekokulu Ne Zaman Hizmete Açılıp, Öğrenci Kabul Edecek?

Ünye-Akkuş-Niksar Bölünmüş Yol Yapımına Ne Zaman Başlanacak?

 Henüz Asfalt Yolu Yapılmayan Belde ve Grup Köy Yollarına Ne Zaman Asfaltlı Yol Yapılacak?

 Salman Beldesine Ne Zaman YİBO Yapılıp, Hizmete Açılacak?

 Beldelere Öğrenci Yurdu ve Pansiyonu Ne Zaman Yapılacak?

Salman Beldesine Eczane Açılması Konusunda Çalışmalar Olacak mı?

Akkuş Devlet Hastanesinin ve Belde Sağlık Ocaklarının Ne Zaman Doktor, Ambulans ve diğer  İhtiyacı duyduğu personel, araç gereçleri Giderilecek ?

Akkuş Devlet Hastanesi Ameliyathanesi Ne Zaman Hizmete Açılacak?

Akkuş İlçesine Ne Zaman Devlet Yatırımı Yapılacak ve İşsizler İşe Yerleşecek?

Akkuş İlçesine Turizm Yatırımları Ne Zaman Yapılacak?

Akkuşlular, Ne Zaman Birlik ve beraberlik İçinde Hareket Edecek? Akkuş ve Köylerinin Kalkınması İçin Elinden Gelen Çabayı Gösterecekler?

Akkuş İlçesinin İhtiyaç Duyduğu Hizmetler. Sizce bu hizmetler Akkuş'a Gelir Mi? Yada Ne Zaman Gelir? Yada bu hizmetlerin gelmesi için Ak Parti Akkuş İlçe Teşkilatı gerekeni yaparmı?

 

 

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. değerli hemşehrilerim ilçe başkanının değişmesi bu hizmetlerde pek faydalı olmaz çünkü ilçe teşkilatı yaklaşan belediye seçimine odaklanacak chp ye kaptırdıkları belediyeyi ak parti saflarında bulundurmak isteyecek onun için hizmet odaklı değil oy odaklı çalışmalara ağırlık verecekleri kanısındayım. beklentim benim yalnılmam yönünde ki umurım beni yanıltırlar yazdığınız hizmetlerin yarısı bile yapılsa akkuşlu memmun kalır, özellikle yüksek okul, hastane ameliyat hanesinin açılması, köy yollarının asfaltlanması ve eğitime biraz eğilinmesi bile akkuşluya verilen değerin önemini gösterir. saygılarım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
16AboneAbone Ol

Çok Okunanlar