27 Eylül 2023 Çar

Akkuş Ak Parti İlçe Teşkilatı Partililere Sabah Kahvaltısı Verdi

İsa DEMİRCİ Tüm Gayretini Göstereceğini Beyan Etti 

AKKUŞ AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI

PARTİLİLERE SABAH KAHVALTISI VERDİ…

AKKUŞ AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI PARTİLİLERE SABAH KAHVALTISI VERDİ…

 • KAHVALTIDA ADAYLIĞI KESİNLEŞEN İSA DEMİRCİ DE YER ALDI…

  AYRICA DİĞER ADAY ADAYLARI DA KAHVALTIYA İŞTİRAK ETTİLER…

  PARTİLİLERE KONUŞMA YAPAN İLÇE BAŞKANI RAMAZAN ACAR, ADAY ADAYLIĞI SÜRECİNDEN BAHSETTİ VE GENEL MERKEZİN İSA DEMİRCİ'YE BAŞKAN ADAYLIĞINI TEVDİ ETTİĞİNİ BELİRTTİ…

  DAHA SONRA AK PARTİ BAŞKAN ADAYI İSA DEMİRCİ DE KONUŞMA YAPTI…

  KONUŞMASINDA VERİLEN GÖREVİN BÜYÜK VE O KADARDA ONURLU BİR GÖREV OLDUĞUNU BELİRTEN DEMİRCİ, BAŞKANLIĞI PARTİSİNE KAZANDIRMAK İÇİN ELİNDEN GELEN TÜM GAYRETİ GÖSTERECEĞİNİ BEYAN ETTİ….

  DAHA SONRA İSE DİĞER ADAYA ADAYLARI DA BİRER KONUŞMA YAPTILAR KONUŞMALARINDA İSA DEMİRCİ'YE SONUNA KADAR DESTEK VERECEKLERİNİ BELİRTTİLER…

  YEMEKTEN SONRA PARTİLİLER İSA DEMİRCİ İLE BİRLİKTE AKKUŞ ESNAFLARINI ZİYARET ETTİLER.

   

   

  Adem YILDIZ

Related Articles

2 YORUMLAR

 1. Zemheri ayının şu soğuk günlerinde Akkuş’tan içimizi sımsıcak yapan görüntüler görmek, gerçekten beni ilerisi için ümitlendirdi. Akkuşilçesi.com sitemizden benim yazılarımı takip eden hemşerilerim bilirler. Henüz adayların kim olacağı kesinleşmeden hiç bir yorum yazmadım.
  Bu saatten sonra AK Partiden Aday adayı olan arkadaşlar da Akkuş kazansın diyorsa bu iş tamamdır. Allah’ın izniyle. Adaylık sürecinde yaşananlar artık geride kaldığına göre geleceğe bakmak lazım. Bu işler ekip işi.Onun için şu gerçeklere çok dikkat etmek gerekir.
  Günümüz dünyasında, takım ruhu sergilenmeyen yerde, oyuncular çok iyi olsalar bile başarı beklenilmesi mümkün değildir. Her alanda başarı gösterenlerin uyumlu bir ekibe sahip olduklarını görürüz. Tıpkı, orkestradaki uyumun güzellik olarak kulaklara yansıması gibi, kendi görevini iyi yapan fertlerden oluşan ekibin başarısı da hemen gözlere yansıyacaktır. Yani yöneten şef ekibini, ekip şefini bulmalıdır.

  Sayın Başkan İsa DEMİRCİ’yi yorucu bir süreç bekliyor. Kendisini tebrik ediyor, bu kutlu yolculukta başarılar diliyorum.
  Sevgi ve saygılarımla…
  MAK

 2. ilçe taşkilatının böyle birleştirici organizasyonlar yapması bizi fevkalede memnun etmiştir.Ayrıca tüm adayların birlikteliği birgüç oluşturmanın gerekliliğini göstermiş birlikte başarının geleceğin inanan insanların yanında olduğuna inanıyorum.başarılar diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar