2 Nisan 2023 Paz

Akdatder’in Bıraktığı Yerden Devam Etmek İsteyen Var mı?

Dernekçilik Nedir. Akkuş Dernekleri Kendilerini Nası Değerlendiriyorlar.

TEBRİKLER (AKDATDER) DAMYERİ-TUZAK DERNEĞİ

DERNEKÇİLİK BU OLSA GEREK

 

DERNEK YÖNETİMİ, ÖZELLİKLE DAMYERİ-TUZAK VE CİVAR KÖYLERDEKİ OKULLARDA ÖĞRENİM GÖREN ÖĞRENCİLERİN AYAKLARI VE SIRTLARI ÜŞÜMESİN DİYE BİR MONT BİR BOT YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI.

Kampanya başarı ile sonuçlandı ve 21.09.2007 Cuma günü Ankara'dan Akkuş'a yardım malzemeleri ulaştı. Akkuş Çağlar Turizm Firması da çorbada tuzumuz olsun dedi ve yardım malzemelerini ücretsiz olarak taşıyarak katkı sağladı. Teşekkürler Akdatder Derneği 28.09.2007 tarihinde malzemeler törenle öğrencilere dağıtılacak. Yardım yapan herkesten Allah RAzı Olsun.

 

DİĞER OKULLARDAKİ ÖĞRENCİLERİMİZİN ÜŞÜMESİNE SEYİRCİMİ KALACAĞIZ

 

ŞİMDİ SIRA DİĞER DERNEKLERDE

AKDATDER DERNEĞİNİN BIRAKTIĞI YERDEN DEVAM ETMEK İSTEYEN DERNEK, KİŞİ, KURULUŞLAR

YARDIM SEVERLER VAR MI?

 

SİTE YÖNETİMİ OLARAK BİZ ÇAĞRIMIZI YAPALIM.

 

Yardım yapılan okullar dışındaki okullarda okuyan ve yardıma muhtaç olan Öğrencilerimizin ayakları ve sırtları üşüsün mü? yüzlerce binlerce sonsuza denk hayır diyoruz değilmi öyleyse şimdi sıra sizlerde bizlerde Kızılelmalılarda, Çayıralanlılarda, Akpınarlılarda, Salmanlılarda ve Seferli Beldelerinde, Akkuş İlçesi Merkezinde ve diğer köylerde yaşayan ve bu köyler nüfusuna kayıtlı gurbetteki vatandaşlarında, derneklerinde, Akkuş Köyleri Derneğinde, İstanbul'daki Akkuş Derneği ile Alan, Seferli, Salman,Gökçebayır ve diğer derneklerde, Niksar, Ünye, Ordu ve Samsun illerindeki derneklerde ve Akkuşlularda, Akkuşlu zenginlerde, Yurt dışındaki vatandaşlarımızda, iş adamlarımızda, Akkuşlu esnaflarda, Akkuş Merkezindeki Koop, dernek ve odalarda, Belediyelerde, Kaymakamlıkta, İnternet Sitelerinde ve sizlerde bizlerde hatta koordine sağlayabilirsek Akkuşlu olmayan kişi ve kuruluşlarda yardımcı olmaktadırlar. 465 Öğrencinin bot ve mont ihtiyaçlarını dernek tek başına karşılamada peki nasıl yaptı, koordineli çalıştı. Bir çok kişi ve kuruluşa ulaştı. Bunu şunun için açıklıyorum. Bu işi zor sanmayın yeter ki ekip halinde çalışarak bir çok kişilere ulaşmayı becerdik mi konu çözülüyor. Akdatder dernek yönetimi bu tür  bir çalışma yapacak olan derneklere ve kişilere her türlü yardımı yapacaktır. Giysiler Fabrikada uygun fiyata yaptırılıyor. Önemli olan bu yardımı yapma isteği ve nereden nasıl yardım isteneceğinin iyi koordine edilmesi. Bu tür çalışma içinde olanların çalışmalarını sitemizde haber yapacağız. Bu Yavrular bizim geleceğimiz lütfen onlara sahip çıkalım. Bu arada Milletvekillerimiz de sesleniyoruz. Hizmet konuları biraz yavaş geliyor ve ödenekler çıkınca ancak başlanıyor. Bu zamana kadar ne olur sizde bu tür yardımlaşma işlerinde destekleyici olun, bu tür çalışma içinde olanları motive edin. Bir çağrımızda Akkuş adına ve Akkuşluların kurmuş oldukları resmi ve özel tüm İnternet Sitelerine sesleniyoruz. Lütfen bu çağrımızı tüm siteler ana sayfalarında yayınlarsalar amaca ulaşmakta çok çabuk yol alacağımıza inanıyorum. Akkuş İnternet Siteleri, her sitede bu çağrı yer alsın mı? her site açıldığında bu yazı ile karşılaşsın mı? bu çağrıyı yayınlayan sitelerin isimlerini burada yayınlayacağız. http://www.akkusilcesi.com/ İnternet Sitesinin Çağrısı;   Çağrımıza cevap aldığımız www.seferli.com,  www.akdatder.com  ve  www.yesilakkus.com  sitelerinde bu haber yayınlanmıştır.

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar