30 Temmuz 2021 Cum

Akdatder Derneği Yönetim Kurulu Akkuş MYO Paneline Katıldı

Dernek Olarak Üzerimize ne düşerse bunu yapmaya hazırız. İnşallah 2010-201 Eğitim Öğretim yılında Meslek Yüksek Okulumuz açılır

 

 

 

AKDATDER YÖNETİM KURULU

 

AKKUŞ MYO PANELİNE TAM KADRO KATILDI

           

            Akkuş Kaymakamı Murat SARI önderliğinde Akkuş Belediye Başkanı Ergüder EFİL, Akkuş Meslek Yüksek Okulu Yapma ve Yaşatma Derneği Başkanı Fikri ÇAMOĞLU ve Yönetim Kurulu üyelerinin birlikte organize ettiği, 30 Nisan 2010 Cuma günü Akkuş Öğretmenevi ve ASO Düğün Salonu’nda saat 10:00’da düzenlenen panele, Merkezi Ankarada bulunan AKDATDER (Akkuş Damyeri Tuzak ve Civar Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği) Yönetim Kurulu tam kadro katıldılar.  Panele katılmak üzere Ankara’dan Akkuş’a gelen AKDATDER Başkanı Necdet DEMİR, Yönetim Kurulu üyeleri Erol COŞKUN, Mevlüt KÜÇÜK, Cemil KÖSE, Aydın GÜLLÜ, Mehmet KÖSE ve Altun KÖSE katıldılar. Dernek yönetim kurulu üyeleri, doyduğumuz yerde yaşasak da doğduğumuz yerler için her zaman hizmete varız dediler.

 

AKDATDER Başkanı Necdet DEMİR; “Bizler yıllar önce sıladan ayrılarak gurbete gidip gurbet ellerde hayatımızı sürdür sekte gönlümüz her zaman memleketimizde. Akkuş kelimesini nereden duyarsak kalp atışımız artıyor. İlçemiz ve bölgemiz için yapılacak her çalışmanın yanındayız. Bu heyecan bizleri Ankara’dan Akkuşa getirdi. Bugünde burada Akkuşumuza açılacak olan Meslek Yüksek Okulu’nun açılışı için buradayız. Üzerimize ne düşerse bunu yapmaya hazırız. İnşallah 2010-201 Eğitim Öğretim yılında Meslek Yüksek Okulumuz açılır.” Dedi.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,452BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar