5 Aralık 2023 Sal

Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı’nda revizyon

 Yönetim kurulu toplantısında parti yürütme kurulunda birçok ismi değiştirdi

 

Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı’nda revizyon..
 
Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı, olağan yönetim kurulu toplantısında parti yürütme kurulunda birçok ismi değiştirdi. Başkan Ahmet Çamyar, oluşturulan yeni yönetime ilişkin olarak, “Her bir arkadaş bizim için bir diğeri kadar değerlidir. Sıfatlar çoğu zaman bir anlam ifade etmemektedir. Önemli olan Ak Parti ruhu çerçevesinde Ünye’mize hizmet edebilmektir. Ben inanıyorum ki bütün arkadaşlarımla bu duygu içerisindedir” dedi.
 
 Av. Ahmet Çamyar Başkanlığında yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:
Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Adem Çalık,
Teşkilat Başkanı Necati Güler,
Seçim İşleri Başkanı Abdurrahman Kılıç,
Tanıtım ve Medya Başkanı Süleyman Demirci,
Dış İlişkiler Başkanı Ercan Yıldırım,
Sosyal İşler Başkanı Mehmet Ütü,
Yerel yönetimler Başkanı Yahya Karaoğlan,
Ekonomik İşler Başkanı Nurettin Coşkan,
Halkla İlişkiler Ahmet Erdem,
Mali İşler Başkanı Sami Şahin,
İlçe Sekreteri İsmet Okuyucu,
ARGE Başkanı Seyfettin Demirel.

Yapılan toplantı ve değişikliğe ilişkin bilgi veren Av. Ahmet Çamyar, kongrenin ikinci yıldönümü olduğunu, iki yıl içinde 3 seçim yaşadıklarını ve bu seçimlerden başarıyla çıktıklarını ifade ederek, “Özellikle referandumdan sonra teşkilat başkanlığımıza yapılan üye müracaatlarında çok ciddi artışlar oldu. Bu kayıtlar CHP ve MHP’ye oy vermiş insanlardan oluştuğunu gördüğümüzde bu da gösteriyor ki halkımız akın akın Ak Partiye iltihak ediyor. Umarım bu sevda böyle devam eder” dedi.

Çamyar, daha önceki toplantılarda da yönetimde birkaç değişikliğe gidildiğini ve şu anki yönetimde de değişim yaptıklarını söyleyerek şu açıklamayı yaptı: “Önümüzde 2011’in ortalarında yapılacak olan genel seçim öncesinde ekibimizi daha diri tutup, daha da başarılı neticeler alabilmek için birkaç arkadaşımızla görev değişikliği yapma zarureti hasıl olmuştur. Yeni görev alan arkadaşlarımızla beraber son 1 yılımızı başarılı bir şekilde geçirmek istiyoruz. Biz bir ekibiz. 30 kişilik yönetimiyle, hanım ve gençlik kollarıyla, belediye meclis üyelerimizle, mahalle ve köy temsilcilerimizle, belde başkanlarımızla bir ekibin parçalarıyız. Her bir arkadaş bizim için bir diğeri kadar değerlidir. Sıfatlar çoğu zaman bir anlam ifade etmemektedir. Önemli olan Ak Parti ruhu çerçevesinde Ünye’mize hizmet edebilmektir. Ben inanıyorum ki bütün arkadaşlarımla bu duygu içerisindedir” dedi. 21 Ekim 2010

Haber: Ünyekenet İnternet Sitesi

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar