20.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

3 Yorumlar

 1. adem duman

  Sana helal olsun olanları bu kadar cesurca açıklamışsın bu adam bu kadar kar işler yaptıktan sonra hala nasıl orada duruyor anlmıyorum açıkladığın gerçek olmasa çıkar bir açıklamam yapardı bunu bile yapamadı anlyamadığım diger olayda herşeyi açıklamışsın da partidenin diger yetkili organlarından birileri çıkıpta bu nedir diye sormuyor acaba bunlar partide dogalmı karşılanıyor.yönetim kurulundaki diger arkadaşların da senin gib davranmalarını bekleriz

  Yanıt
 2. mehmet ali kuru

  Öncelikle gösterdiğiniz bu duyarlı davranışınızdan dolayı AK Parti Kızılelma Belde Başkanı Sayın Adem DUMAN kardeşimi kutluyorum. Son yıllarda çok az görebileceğimiz duyarlı bir insan davranışı göstermişlerdir.
  Adem DUMAN kardeşimizin istifa dilekçesinde ve basın açıklamasında yaptığı Akkuş AK PARTİ ilçe yönetiminin hesapları ve harcamları ile ilgili bir denetim mekanizması olmalı. İlkönce Parti Denetleme üyeleri görevini yapsınlar. Sonra idaalara muhatap olan sorumlular elbet bir cevap vereceklerdir. Sorumluluk alan kimselerin bu iddalara cevap vermesini tüm kamuoyu ile biz Gurbetteki Akkuşlulular da bekliyoruz.
  Güzel ilçemde demek ki hala Adem DUMAN gibi bir kaç Cesur Yürek var.Takipteyiz, farkında mısınız?

  Yanıt
 3. yilmazgumusoglu

  sayın başkanım istifanızı haklı buluyoruz…aslında kongrede
  SİTE YÖNETİMİ: Yorum yazarken lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız. Aksi durumda bu yazıda olduğu gibi görüşleriniz yayınlanmaz.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ