30 Eylül 2023 Cts

Ak Parti Akkuş’ta aday tanıtımını kalabalık bir toplantıyla gerçekleştirdi

Milletvekili Mustafa HAMARAT Ak Parti Akkuş ilçe ve belde belediye başkan adaylarını tanıttı.

 

Ak Parti Akkuş’ta aday tanıtımını kalabalık bir toplantıyla gerçekleştirdi.

Milletvekili Mustafa HAMARAT

Ak Parti Akkuş ilçe ve belde belediye başkan adaylarını tanıttı.

Ordu milletvekili Mustafa Hamarat Akkuş’ta aday tanıtım toplantısına katıldı. Mustafa Hamarat’ı Ak Parti ilçe başkanı ve yöneticileri ile birlikte Akkuş Belediye Başkan adayı Mustafa İsmail Efiloğlu , Çayıralan Belediye Başkan Adayı Azmi Kocagöz, Seferli Belediye Başkan Adayı Yaşar Filizoğlu, Salman Belediye Başkan Adayı Mehmet Demirci, Akpınar Belediye Başkan Adayı Osman Çamoğlu, Kızılelma Belediye Başkan Adayı İsa Demirci, İl Genel meclisi üyesi adayları Mehmet Duman, Ercan Çayıroğlu ve Hamdi Gül ile birlikte belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partili ilçe girişinde büyük bir coşkuyla karşıladı.

 

Ak Parti seçim koordinasyon merkezi önünde yapılan aday tanıtım toplantısına miting havasında geçti.

İlçe başkanı İzzet Kaşıkçıoğlu ve Akkuş Belediye Başkan Adayı Mustafa İsmail Efiloğlu konuşma yapmak üzere davet edildi.

 

Akkuş Belediye Başkan Adayı Efiloğlu konuşmasında; yıllarca akkuşlu hemşerilerime İstanbul’da hizmet ettim hiçbir Akkuşluyu kapımdan geri çevirmedim, bugün şartlar bana Akkuş belediye başkanı olarak sizlere hizmet etme fırsatı verdi. Şayet siz değerli hemşerilerim 29 Mart’ta bu görevi bana verirseniz sizler için, geleceğimiz olan çocuklarımız için yıllarca hepimizin gündeminde olan ve gerçekten ilçemizin ihtiyacı olan pansiyonlu çok programlı lise yapımı, Bacasız sanayi olan Meslek Yüksek Okulunun açılması, elektrik, su, kanalizasyon, alt ve üst yapı ile ilgili olarak bir çok hizmetlerin yapılması kimilerinin yenilenmesi için, Akkuşun yaşanabilir bir ilçe olması için, İktidar imkanlarını ilçemize taşımak için aday oldum. Gençlerimizin işsizlik problemi benim yıllarca hep ilgi alanım olmuştur. Gençlerimiz için bundan önce Mustafa Efiloğlu ağabeyleri olarak yaptıklarıma, bundan sonra iktidar partisinin belediye başkanı olarak devam etmek istiyorum dedi. Vatandaşlardan çoşkulu bir alkış alan Efiloğlu mikrofonu Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat’a bıraktı.

 

Yine vatandaşların coşkulu alkışlarıyla mikrofona geçen Hamarat ilçenin kuruluşundan bu yana ilk defa Akkuş milletvekili olarak meclise giden, Akkuş’un evladı diye anons edildi.

Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat Akkuş benim ve hepimizin sevdasıdır. Biz Akkuşlu olarak büyük düşünmek büyük projelere imza atmak zorundayız. Hepimizin geleceği olan gençlerimize istihdam olanakları sağlamak mecburiyetindeyiz. Ak Parti iktidarı olarak bundan önce yaptıklarımızın çok daha fazlasını başta sayın Akkuş Belediye Başkan Adayımız Mustafa İsmail Efiloğlu başta olmak üzere Belde Belediye Başkanlarımızın ve İl Genel Meclisi üyesi arkadaşlarımızın gayretleri bizlerinde onlara mecliste vereceğimiz destek ile hizmetlerimiz artarak devam edecektir dedi.

 

Daha sonra bir grup heyetle birlikte Damyeri, Yeşilgüneycik köyleri ile Kızılelma beldesini ziyaret eden Hamarat vatandaşlardan istek ve görüşleri hakkında bilgi aldı. Akşam saatlerinde Akkuş düğün salonunda bir nişan törenine iştirak eden Hamarat diğer programlara iştirak etmek üzere Akkuştan ayrıldı.

 

 

Related Articles

1 Yorum

  1. HOCAM ALLAH UTANDIRMAZ.BU TEMENNİLERİNE AKKUŞ’U SEVEN BİZLER TAM DSTEK VERİYORUZ.İLÇEMİZE YAPILACAK OLAN BU HİZMETLER ÖZLEM VE HASRETLE AKKUŞ’LULAR TARAFINDAN BEKLENMEKTE.AKKUŞ’UMUZUN GÜZEL YARINLARA TAŞINMASI HEPİMİZİN ORTAK PAYDASI.BU MÜNASEBETLE CENABI ALLAH SİZLERE VE AKKUŞ SEVDALILARINA YARDIM ETSİN.ALLAH’A EMANET OLUNUZ.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar