21 Şubat 2024 Çar

Ak PArti Akkuş İlçe Başkanının Kandil Tebriği ve Seçim Çalışmaları Açıklaması

Ak Parti Akkuş İlçe Teşkilatı olarak kandiliniz tebrik ederim.

cukurceyh1.jpghamaratdestek1.jpgizzetkemahkop.jpgcingilikopru10.jpg

Saygı Değer Akkuşluların ve tüm inanların kandilini tebrik ederim. Regaip Kandilinin hayırlara vesile olmasını dilerim.

Seçimlerin yaklaştığı bu günlerde, Akkuşlu hemşehrilerime ve ilçemizde köylerimizde oy kullananlara seslenmek istiyorum. Daha önceki seçimlerde Partimize, bizlere güvendiniz oyunuzu verdiniz. Bizlerde Partimiz, İlçe teşkilatımız il encümenlerimiz ve Belediye Başkanlarımız ile sizlerin güvenine layık olmaya özen gösterdik. Eksikliklerimiz tespit ettik. İnşallah yeni dönemde oylarınız ile bizlere destek olmanız halinde sizden aldığımız güç ile çok daha başarılı hizmetlere imza atacağız. İlçe genelinde, köylerde, ulaşımda, sağlıkta yıllardır giderilemeyen sorunları çözmek için çalışmalara başladığımızı iyi biliyorsunuz. Çalışmalarımızı hız kesmeden devam ettireceğiz. Sizlerden Ak Partiye oy vermenizi ve Akkuş tarihinde ilk defa Akkuşlu Avukat Mustafa HAMARAT'ı TBMM Milletvekili olarak göndermenizi istiyorum. Dönemimizde hep ilklere imza attık. Yeni dönemde de ilklere imza atmayı planlıyoruz. El ele vererek ilçemizi kalkındırmaya varmısınız? öyleyse Sandıkta Ak Partiye Oy vererek ilçe teşkilatı olarak bizleri de güçlendirin, bizleri motive edin, Akkuşumuzu hep ileriye götürelim.

İzzet KAŞIKÇIOĞLU

Ak PArti Akkuş İlçe Başkanı

 

Related Articles

1 Yorum

  1. Ak Parti İAkkuş ilçe başkanı Sayın İzeet KAŞIKÇIOĞLU ile bir kez İlçe otobüs terminalinde sohbet etme imkanı buldum. Bir problemin nasıl çözüleceğini konuşmalarından anladım. Ortada bir problem varsa önce sahiplenilmesi lazım. Eğer dertlerinizi sahiplenen varsa çözümü içinde bir şeyler yapılacak demektir. Ak parti ilçe başkanı da Akkuşun çözülmesi gereken problemlerini bildiğini bunlar için çözümlere başlandığını ve devam etmek gerektiğini söylemiş. Başkanı kutlarım.
    Ayrıca vekil adayımız inşallah 23 Temmuz da vekil olur Av. Mustafa HAMARAT beyi tanırım. Akkuşlulara ve civara faydalı hizmetler getireceğine kefilim. Kendisi dürüst ve güvenilir bir insandır. Teşkilat insanıdır. Bu yüzden memleket adına sevindirici bir hizmet payacağına ben en içten duygularımla inanmaktayım.
    Bütün Akkuşlu hemşehrilerime desteklerinden dolayı teşekkür eder, ilkler olarak daha güzel günler dilerim. Kısmetse Ağustos ayında akkuş u ziyaret edeceğim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar