18 Mayıs 2024 Cts

Ak Parti, Akkuş ve Belde Belediye Başkanlıkları ile Encümenlerininin Tamamını Alacak. Ramazan TINKIR

Sitemiz Yönetiminden İhsan ÇAM’ı Ziyaret Eden Ramazan TINKIR, Bu Seçimlerin Galibi Akkuş ve Beldelerinde, Ak Parti Olacaktır Dedi.

AK PARTİ AKKUŞ İLÇE TEŞKİLATI

BAŞKAN YARDIMCISI VE SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI

ZİRAAT MÜHENDİSİ RAMAZAN TINKIR

AKKUŞ İLÇESİNDE SEÇİMLERİN GALİBİ

AK PARTİ OLACAK DEDİ

Ankara’da Sitemiz Yönetim Kurulu Üyesi ve Yapımcılarından İhsan ÇAM’ı ziyaret eden Ramazan TINKIR, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sitemizin çalışmalarını çok beğendiğini ve başarılı çalışmalar yaptığımızı dile getiren Ramazan bey, Bu seçimlerde Ak Parti Akkuş İlçe Teşkilatı olarak çok iddalı olduklarını Akkuş Belediye Başkanlığı dahil olmak üzere 5 Belde de Seçimlerin galibi Ak Parti olacak ve 6 Belediye Başkanlığı ile 3 İl Encümeni Seçimlerini Ak Partinin kazanacağını dile getirdi.

TINKIR, Seçimleri kazanmak için teşkilat olarak çok çalıştıklarını, Adaylarının hiç durmadan çalıştıklarını, Özellikle Bölge Vekili Mustafa HAMARAT’ın kendilerini yanlız bırakmadıklarını, Kendisinin de çok çalıştığını ve Akkuş İlçesinde Seçimlerin Ak Partinin kazanmasının gerekliğini sık sık dile getirdiğini ifade etti.

Ak Partinin her belde de seçimleri kazanması ile Akkuş’u yeni bir gelecek beklediğini söyleyen TINKIR, İhsan Kardeşim Siz bize güvenin. Akkuş bize güvensin, Akkuşlular gerek ilçede gerek ise gurbetteki Akkuşlular bize güvensinler. Akkuş’u güzel günler bekliyor diyerek sözlerini tamamladı.

Sitemiz Yapımcılarından İhsan ÇAM’da, Seçimleri kazanmanın yollarının Meyvalı Köyü İspenli Köprüsünden, Akkuş-Salman-Akpınar-Seferli grup yolunun asfatlanmasından, Damyeri Köyü Okulunun yeni inşaatının başlamasından, Salman, Seferli, Akpınar, Kızılelma ve Çayıralan Beldelerinde yapılacak olan Öğrenci panisyonlarından, Kurtboğaz ve Koçcuvaz köylerinin yollarının Ünye-Akkuş yoluna asfatlı yol olarak bağlanmasından ve bu köylerdeki köprülerin yapılmasından, Akkuş-Çukurköy, Çavdarköy-Meyvalı ve Ceyhanlı grup yolunun genişletilmesi ile Erbaa İlçesine Bağlantısının yapılmasından, Akkuş-Yeşilgüneycik-Damyeri ve Tuzak Yolunun Asfatlanması ile Kumru İlçesine bağlanmasından, Akkuş Meslek Yüksek Okulunun Açılmasından, Ünye-Akkuş-Niksar yolunun genişletilmesinden, Gurbetteki Akkuşlular ile diyalog içinde olunması ile Gurbetteki Maddi durumu iyi olanların Akkuş’a ve Köylerine yatırım yapmasını sağlayacak koordineden, Akkuş İlçesinde İstihdama yönelik yapılacak çalışmalardan geçtiğini Ramazan TINKIR’a anlattı.

Ramazan TINKIR’da Bu sorunları gerek parti gerek ise ilçe teşkilatı olarak yakınen bildiklerini ve çözmek için elden gelenlerin yapılacağını ifade ederek, Seçimlerden önce Meyvalı Köyü İspenli Köprüsü gidip yerinde incelemeler yapacağını, Damyeri köyü Okulunun Yapılması için Vekilin söz verdiğini, Ayrıca Salman’da Öğrenci Pansiyonu Yapılacağını Vekilimiz Hamarat’ın açıkladığını. Akkuş Meslek Yüksek Okulu Çalışmaşlarının da sizin de bildiğiniz gibi devam ettiğini, Ünye-Akkuş-Niksar Yolunun ise İhaleye verildiğini ve çalışmaların devam edeceğini, Seçimlerden sonra Erbaa Kaymakamlığı ile görüşleceğini ve Akkuş ile Erbaa ilçeleri arasındaki bağlantı yollarının durumu hakkında görüşmeler olacağını, Çok iyi sonuçlar alınacağını söyledi.

 

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. sevgili cocukluk arkadaşım ramazan coşkuyla akkuş ve partimiz için çalışmalarını çok takdir ediyorum senden ricam aday olan degerli hocamıza daha çok bilmedigi konularda yardımcı olmanı istiyorum o senin kadar orayı çözemez uzakta olsa takip ediyor bazı duyumlar alıyoruz onun için senden bu konuya çok eyilmeni diliyorum saygılarımla selamlar dostum

  2. sayın ihsan çam kardeşim seni candan kutluyorum sayın ramazan beye tekrar diyorum ki altı seneden bu yana akkuşa ne yapıldı fabrikamız vardı kapandı elli atmış kişi çalışıyordu akkuşa otuzbeş kırk milyon giriyordu ayda ihsan kardeşimin dediği gibi sıralamış yukarda altı seneden bu zamana kadar yapılanmamış akkuş acaba şimdimi yapılanacak asla inanmıyorum bende içinde olarak akkuşumu terk ettim göçe zorlandım ve başardılar sanada başarılar ihsan kardeşim agzına diline saglık. .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar