14 Temmuz 2024 Paz

Siyasi Parti Akkuş İlçe Teşkilatı Delegeleri Kongreyi Akkuş Meslek Yüksekokulu Binasında yada Ünye-Akkuş-Niksar yolunda yapsalarda

Komuoyunun Dikkati Bu Gelmeyen Hizmetleri Çekerlerdi

 

Siyasi Parti Akkuş İlçe Teşkilatı Delegeleri

Kongreyi Akkuş Meslek Yüksekokulu Binasında yada

Ünye-Akkuş-Niksar yolunda yapsalarda 

Bir partiye delege olarak seçilen kişiler neden seçilmek isterler; bulundukları bölgeye daha iyi hizmet yapmak için değilmi? Peki Akkuş İlçesinde ilçe teşkilatı bulunan tüm siyasi parti delegeleri, gereği kadar hizmet yapmak için çalıştıkları söylebilirler mi?

Bizler Akkuş ilçesinde bir siyasi partinin delegesi olsak; delegesi olduğumuz partinin ilçe kongresi yapılacağı zaman yerin tespitinin en iyi şekilde olması için çaba gösterirdik. Vede ilçenin en çok ihtiyaç duyduğu hizmet konusunu baz alırdık. Bize görede Akkuş ilçesinin en acil iki hizmet konusu ise;

Akkuş Meslek Yüksekokulu Açılması

Ünye-Akkuş-Niksar yolunun bölünmüş yol olarak yapılması

Biz delege olsak, delegesi olduğumuz partinin ilçe teşkilatı kongresinin yapılacağı yer olarak, Akkuş Meslek Yüksekokulu binası toplantı salonunu seçerdik.

Hatta toplantının ilk başlangıç bölümünü ise Ünye-Akkuş-Niksar yolunda yapardık.

Yapardık ki; Akkuşun ihtiyaç duyduğu iki hizmete dikkat çekerdik. İşte o zaman ilçeye hizmet etmede benim de ne kadar çok çaba ile çalıştığımı göstermek isterdik. İşte yapılacak bu toplantı öyle bir haber konusu olur ve dikkat çekerdi ki, amacına ulaşmış olurdu. Zaten böyle yerlerde yapılan toplantılarda diğer konuların ne derece yer verilir ki; Delegeleri bir amaç uğrunda toplayamazsanız başarının gelmesi mümkün değildir.

Bir kez daha ifade ediyoruz ki, biz Akkuş'ta bir partinin delegesi olsak ilk yapılacak toplantımızı Yüksekokulda ve Akkuş-Ünye-Niksar yolunda yapardık. Ya siz?

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar