7 Şubat 2023 Sal

Ahmet KAYA, Ak Parti İlçe Teşkilatından Üyeliğinin Düşürüldüğü Konu Hakkında Bilgi Sahibi Olmadığını Açıkladı

Toplum için hizmet uğruna kendimi atamışımdır. Şahsi menfaat düşkünü asla değilim. Toplum adına yararlı faydalı olmam düşünülüyorsa verilecek her türlü göreve talip olurum.

 

 

BAZI BASIN YAYIN KURULUŞLARINDA,
AKKUŞ AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI ÜYELİĞİMİN DÜŞÜRÜLDÜĞÜ HABERİ ÇIKMIŞTIR.
BU KONUDA SİTENİZ ARACILIĞI İLE AÇIKLAMADA BULUNMAK İSTİYORUM.
 
2001 yılında Akparti Kurucu üyelerinden olup bir dönem teşkilatla Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yaptım. 2. Ve 3. kongrede hiçbir listede aday olmadım, siyasette hep Akpartinin yanında oldum. 3. kongrede il delegeliğine getirildim.
kişisel menfaatlerim içinde hiçbir zaman olmadım. Bağlı bulunduğum toplum menfaatlerini içeren çalışmalarım her zaman olmuştur olacaktır. Onun için her türlü mücadeleyi vermeye hazırım devam ediyorum.
Parti yönetiminde olmadığım için Yönetimden atılmamın veya ihraç edilmem söz konusu değildir. İl delegeliğinden düşürüldüğümü  de şifai olarak il kongresi günü öğrenmiş bulunmaktayım.
Bunun neye göre yaptıklarını ve yapıldığını da bilmiyorum. Şahsıma il delegeliğinden düşürüldüğüme ait ne bir yazı ne de bir Yönetim Kurulu Kararı tebliğ edilmemiştir.
            Oysa 29 Mart yerel seçimlerinde AKP İlçe Belediye Başkan adayına şahsım olarak adayımızın kazanması için kucakladığımı gerek maddi manevi ve gerekse aracımla gerecimle şahsi kişiliğimle çalıştığımı gökte önce Allah sonra kuşlar yerde insanlar biliyor. Eğer teşkilat içinde benim bu samimi çalışmamdan rahatsız olanlar varsa başarılı olmadıklarından önümüzü keser teşkilatın başına geçer diye düşünmüş olanlarda vardır ki il delegeliğinden ve AKP üyeliğinden düşürülmemi düşünmüş olabilirler.
            Toplum için hizmet uğruna kendimi atamışımdır. Şahsi menfaat düşkünü asla değilim. Toplum adına yararlı faydalı olmam düşünülüyorsa verilecek her türlü göreve talip olurum.
 
Ahmet KAYA
Akkuş Ziraat Odası
Yönetim Kurulu Başkanı

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar