3 Haziran 2023 Cts

Ahmet DEMİR, Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Seçildi

Akkuş İnternet Sitesi İstanbul Temsilcisi Ahmet DEMİR, İstanbul’da İlki Başardı. Belediye Encümeni olarak katıldığı seçimleri kazanarak başarı göstermiş devamında ise Belediye Başkan Yardımcılığına Seçilmiştir.

Ahmet DEMİR

İstanbul Sultanbeyli

Belediye Başkan Yardımcısı Seçildi.

Akkuşlular Adına İstanbul’da Bir İlk Yaşandı.

29 Mart 2009 Yerel Yönetimler Seçimlerinde

Akkuşlulara Hak Ettikleri Yerlere Gelmeye Başladılar.

İlk Başarı Haberi Niksar İlçesinden Gelmişti. Akkuşlu Duran YADİGAR Niksar Belediye Başkanı Seçilmişti. Değişik Bölgelerden Akkuşlu Muhtar Adaylarının Seçimleri Kazandı Haberleri de bizlere ulaşmaya başlamıştı. Dünya Kenti İstanbul’dan Ahmet DEMİR’in Sultanbeyli Belediye Başkanlığına Seçilmesi Haberi ise Başarı Zincirine Bir Yenisini Ekledi.

Bilindiği gibi Sitemiz İstanbul Temsilcisi Ahmet DEMİR, 2007 Milletvekili Seçimlerinde İstanbul’dan Ak Partiden Milletvekili Adayı Olmuştu. Ancak Vekil Olması Kısmet Olmamıştı. Yerel Seçimlerde şansını bu defa Sultanbeyli Belediye Encümeni Adaylığında Kullanan DEMİR, Belediye Encümeni seçilmiş ve devamında da Belediye Başkanı Yardımcı seçilmiştir.

Belediye Başkan Yardımcımız Ahmet DEMİR’i Akkuşlu olması vesilesi ile kutluyoruz. Başarılar diliyoruz. Akkuş İnternet Sitesinin İstanbul Temsilcisi olması nedeni ile Site ailesinin bir ferdinin başarılı çalışmalarda bulunması nedeni ile site ailesi ve yönetimi olarak tebrik ediyoruz. Seçilmesinde etkin rol oynayan seçmenlerine ve desteklerini hiç esirgemeyen Akkuşlu Seçmenlere de teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Akkuş’un Yetiştirdiği Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet DEMİR’i tanıyalım: 1972 yılında Ordu’nun Akkuş ilçesinde dünyaya geldi. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde lisans eğitimini, Sakarya Üniversitesi İşletme Bölümü’nde ise yüksek lisansını tamamladı. 8 yıl memur olarak çalıştıktan sonra 1997 yılında istifa etti. Halen özel bir hastanede genel koordinatör olarak görev yapmaktadır. Değişik vakıf ve derneklerde yöneticilik yaptı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. Ahmet Kardeşimi secildiği yeni görevinden dolayı kutlar Allah yardımcısı olsun,Allah başarılarının devamını getirsin Biz Ahmet Kardeşimizi bundan sonra Milletvekili ve bakan olarak görmek istiyoruz Akkuşun sorunlarını birebir yaşan ve bilen bu kardeşimizin Akkuşa ve Akkuşluya hizmet edeceğindten kuşkumuz yoktur çünkü kendisi bizim gibi köyde zor şartlarda büyümüş emeğinin hakkıyla bir yerlere gelmeye çalışmış ve gelmeyede devam etmektedir Kendisini Tekrar tebrik eder başarılar dilerim.Samsunda görevli Polis Memuru Ali DEMİR Tüm AKKUŞLULARA SELAMLAR

  2. Ahmet Bey öncelikle canı gönülden tebrik eder, yeni görevinizde başarılar dileriz.Gerçekten bu biz Akkuşlular için çok gurur verici bir olay.Her yerde Akkuşlunun sesi, her yerde memleketimin insanı.Toprağı güzel,havası güzel olan Akkuş’tan da ancak böyle güzel haberler gelir.Tekrardan tebrik ederiz.Daha nice güzel haberlerde buluşmak dileğiyle… Akkuş İnternet Sitesi Köşe Yazarı

  3. sevgili kardeşim ahmede görevinde başarılar diler daha büyük projelere imza atmasını gönülden ister sevgilerimi sunarım başarılar kardeşim hasan gül (cihan)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar