15 Haziran 2024 Cts

81 İLİ İLGİLENDİREN SUPRİZ BİR HABER İLE YAKINDA KARŞINIZDA OLACAĞIZ

SAYGIDEĞER AKKUŞLULAR VE AKKUŞ FESTİVALİNE KATILACAK MİSAFİRLERİMİZ

SİZLERE SESLENİYORUZ. LÜTFEN AMA LÜTFEN, ALLAH AŞKINA, SİZLERDEN ÇOK KÜÇÜK BİR RİCAMIZ VAR. NE OLUR. ARAÇLARINIZLA GELİRKEN YAVAŞ GELİN, HIZ YAPMAYIN, HATALI SOLLAMAYIN, SEVDİKLERİNİZ SİZ GÖRMEK İSTİYORLAR. TRAFİK CANAVARI AKKUŞ'A GELMESİN,

akstv.jpg
AKKUŞ FESTİVALİ CANLI YAYINDA

AKKUŞ ARGAN YAYLASI
VE GÜRGEN FESTİVALİ

CANLI YAYINDA

AKS TV YAYINLANACAKTIR
AKS TV FRAKANS AYARLARI
AKS TV   11896  2222 VERTİCAL  3/4

Akkuş Belediyesi Tüm Akkuşluları Festivale Davet Ediyor.

—————————————————————

      ORDU VALİSİ DR. SAİD VAKKAS GÖZLÜGÖL'e

       Akkuş İnternet Sitesinden Plaket

vali.jpgAKKUŞ İNTERNET SİTESİ YÖNETİMİ OLARAK TEK BİR KURUMA PLAKET VERMEYİ DÜŞÜNDÜK UZUN SÜREDİR YAPILAN ARAŞTIRMALARDAN SONRA, ALDIĞIMIZ KARAR GEREĞİNCE ORDU VALİLİĞİNE VALİMİZ DR. SAİD VAKKAS GÖZLÜGÖL'e
Gerek Ordu İli Genelinde, Gerekse Akkuş İlçesine Yapmış Olduğu Başarılı Hizmetlerden dolayı, ayrıca ilimizin yurt genelinde ve dünyada tanıtılmasında göstermiş olduğu üstün gayretlerden ötürü Akkuş İnternet Sitesi tarafından Plaket ile ödüllendirilmesi uygun görülmüştür.
Sayım Valim şimdiye kadar bir çok kişi ve kurumdan plaket almış olabilirsiniz. Ancak Ordu'nun Akkuş İlçesinin İnternet Sitesinden, yada herhangi bir İnternet sitesinden plaket almamış olabilirsiniz. Bir ilk olması açısından, sitemizin, çalışmalarınızı başarılı bularak düşündüğü plaket ödülünü kabul etmenizi arz ediyoruz.
Not: Plaket töreni Akkuş Argan Yaylası ve Gürgen Festivali etkinliklerinde yapılacak olup, Sayın Valimizin herhangi bir nedenle katılamaması durumunda, bir başka etkinlikte kendilerine sunulacaktır.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar