26.Kas.2020
ad

Yazar hakkında

4 Yorumlar

 1. funda

  ben akuuşu çok severim akkuşuluyum çayıralanlıra slm hadi Allaha ısmarladık…

  Yanıt
 2. Mehmet Ali KURU

  Festival tarihlerinde Kızılelma beldesindeydim. Yılda bir 30 gün izin kullanabiliyorum. Bazı şahsi işlerim nedeniyle bu yıl festivale icabet edemedim. Festivalin yansımalarını AKS Tv ve yerel basından izleme imkanım oldu.
  Yapılan bu tür etkinlikler yöremizin ve insanlarımızın tanıtımıa etkisi çok büyük oluyor. Festivallleri bu yüzden önemsiyorum. Ayrıca site yönetimindeki arkadaşların fedakarca ve gayretli çalışmaları sayesinde festivale katılamayan gurbetteki Akkuşlular da bilgilenmiş oluyorlar. Yaptıkları bu güzel işlerden dolayı kendilerini kutluyorum. Tüm Akkuşlu hemşehrilerime festivallerde gösterdikleri medeni tutum ve davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum. saygılarımla. Mehmet Ali KURU
  Eğitimci Yazar ÇORUM

  Yanıt
 3. kayıp

  ben neyazıkkı katılamadım katılmayı çok isterdim ama nasip deyilmiş halkımız umarım eylenmiştir festivalde ben şahsım adına degişik olmasını isterdim türkiye çapında sanatcının gelmesini isterdim halkımıza daha iyi sanatcılara layıkdır inşallah gelecek sene belediye başkanımız daha duyarlı olurda daha iyi sanatcılar getirir teşekkürederim saygılarımla.

  Yanıt
 4. adem kayım

  festival resimleri ne zaman yayınlanacak bilgilendirirseniz sevinirim

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ