20 Temmuz 2024 Cts

270 Bin Akkuşlu Akkuş Jandarma Bölüğünün Yanında Şehidimize Rahmet Yaralılara Acil Şifa diliyoruz

İşte Akkuşlular-İşte Akkuş Jandarma Birlikteliği

  

 270 Bin Akkuşlu

Akkuş Jandarma Bölüğünün Yanında

Şehidimize Rahmet, Yaralılara Acil Şifa diliyoruz.

Akkuş Jandarma Birliğine Geçmiş Olsun diyoruz.

 AKKUŞ JANDARMA BİRLİĞİ HEP BİZE HİZMET ETTİ

AKKUŞLULARIN CAN GÜVENLİĞİ İÇİN CANLARINI BİLE VERDİLER.

ŞİMDİ AKKUŞ JANDARMANIN MORALE İHTİYACI VAR.

HAYDİ BİR CÜMLE MORAL YAZISINI LÜTFEN ESİRGEMEYEN

 

 Akkuş Festivalindeki Güvenlik Tedbirleri İçin

Sitemiz 2007 Yılında

Akkuş Jandarma Birliğini Kutlayan Bir haber Yapmıştı

Şimdi 2007 Yılındaki Haberimizi Görelim

İlçemiz Jandarma Birliğini Kutluyoruz

 

Akkuş Festivalinde Gösterdikleri Başarılı
 
Güvenlik Önemlerinden Dolayı
 
İlçemiz Jandarma Birliğini Kutluyoruz
 
Çalışmalarını yakından takip ettiğimiz Akkuş Jandarma Bölüğü, Festival alanındaki güvenlik önlemlerinde en küçük bir ayrıntıyı bile gözden kaçırmadı. Festival alanına giren misafirler güler yüzle karşılanıp hoş geldiniz denildikten sonra gereken güvenlik tedbirleri alınıp, araçların trafiği aksatmayacak şekilde park edilmesi sağlandı. Vatandaşlarımızın yanı sıra Vali Yardımcımız, Milletvekillerimiz ve yurdun değişik bölgelerinden gelen konuklar güvenlik içerisinde keyifle güreşleri seyretmişlerdir. Gerek Festivale katılanlar adına gerek yıllardır İnsanlarımızın sevgisini ve saygısını kazanmış Askerlerimize Akkuşlular adına bir kez daha Akkuş İnternet Sitesi olarak
AKKUŞ JANDARMA BÖLÜK KOMUTANLIĞININ TÜM PERSONELİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ
 
 
 

Related Articles

18 YORUMLAR

 1. Söyliyecek bişey bulamıyorum şehidimize allah’tan rahmet ailesine başsağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum.:sad: inşallah bir daha böyle bi olay olmaz.:sad::sad:

 2. Bu kahpece ve kancıkca saldırı bizi asla yıldıramaz ve akkuşumuzda olsun karadenizde olsun bu ….. asla barınamzlar.Şehitimize allahtan rahmet kederli ailesinede sabır ve metanet diliyorum.

 3. haberi yeni okudum.moralim çok bozuldu.Akkuşumuz için canını hiçe sayarak kendini feda eden şehidimizin mekanı cennet ruhu şad olsun. ailesinin acısını bu vatanın evladı olarak en içten duygularla paylaşıyorum. yaralı olan askerlerimize de Allah tan acil şifalar diliyorum. 🙁 (ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ )

 4. Selamlar,
  Öncelikle Aziz Sehitlerimize Yüce Allah”tan rahmet ve Yüce Türk Milettine ve yakinlarina bassagligi dilerim.
  Türkiye”de Huzur ve Refah istemeyen serefsizler, hain ve kalles yüzlerini bu seferde güzel ilcemiz Akkus”ta göstermisler.Gurbet diyarinda bu olayi Televizyonlardan ilk duydugumda, inanamadin inanmakta istemedim ama maalesef sitemizde haberi görünce kendimden gectim o an dünyam yikildi. Yeter artik Yurdun her kösesinde böyle kahpece olaylar yasanmaya basladi. Artik bu duruma dur demenin vakti geldide geciyor.

  Asin bu katili nefes almasin,Sehidimin kani yerde kalmasin…

  Ersoy TÜRKOGLU

 5. BİZİM ŞEHİDİMİZ ŞU ANDA PEYGAMBERİMİZLE KOMŞU OLDU ONLARDA HEM BU DÜNYADA VİCDANLARININ DERİNLİKLERİNDE HUZURSUZLUĞU HİSSEDEREK YAŞAYACAKLAR ÖBÜR DÜNYADADA EBİDİ OLARAK CEHENNEMDE CİRKİN AZABA CARPILACAKLAR RABBİM HEMBU DÜNYADA HEM AHİRETTE ONLARI KAHRU PERİŞAN ETSİN TÜM MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN RABBİM GERİDE KALAN AİLESİNE SABRI CEMİL VERSİN SEN RAHAT UYU ŞEHİDİM RABBİM BİZİ SİZİN ŞEFAATİNİZE NAİL OLAN KULLARINDAN EYLESİN

 6. sayın akkuş halkı ve türk silahlı kuvetleri mesupları şehitlerimiz türkiye ve tüm akuşluların şehididi şehidimize allahtan rahmet ailelerine sabır raralı askerlerimize acil şifalar diliyorum bende gazi olarak sizleri cok iyi anlayabiliyorun kalbimiz yüregimiz sizinle artık bu meclis ne yaptıgının farkına varmalı yosa onları meclisten derhal cıkarmalı saygılarımla..

 7. dağda üç beş domuz sürüsü tutturmuş bir kürdistan türküsü eline almış bayrak diye bir masa örtüsü satsan beş para etmez ne ölüsü ne dirisi soyu soysuz olan densiz toprak senin neyine ite itlik yapıp kafa tutma beyine duy ulan soysuz NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE şehitler ölmez vatan bölünmez

 8. ŞEHİT OLAN Askerimize Allahtan rahmet diliyorum. Ailesine başsağlığı diliyorum.O bizimde evladımızdı ona kurşun sıkan ellerin dilerim Allahtan cezasını bulsun.ŞEHİT OLAN Askerimizin mekanı cennet olsun.

 9. saygıdeger halkım ve milletim artık uyanmanın zamanı geldi ve geciyor devlet ve hükümet dogru politika izlemez ise yanlış yapılıyor ise her gün cocuklaeımızı şehit veriyor isek birde karadenize kadar gelmişler evlerimizde rahat uyuyaniyorsak daha ne duruyoruz ankarayı uyarmamız lazım meclisten maaş alan millet vekillerinden bölücülük yapanları susturun birdaha komoşamayacak şewkilde bazı belediye başkanları bölücülük yapıyorsa susturun kanunlarınızı ona göre düzenleyin teröre destek veren her kimse henen ona gerekeni yapın teröre madi destek veren kaynakları kurutun teröre destek veren ülkelere terörle karşılık verin ne gerekiyorsa yapılmalı bir ırkın sorunu var diyen bir başbakan nerde görülmüştür demikoresi adı altında ülkeyi bölmeye calışıtorlar atatük gibi mili mücadeleyi başlataca bir tane devlet adamı bekliyoruz ankarayı uyarıyoruz. yeterrrrrrrrr karadenizle oynamayımmmmm

 10. dağda üç beş domuz sürüsü tutturmuş bir kürdistan türküsü eline almış bayrak diye bir masa örtüsü satsan beş para etmez ne dirisi ne de ölüsüsoyu soysuz olan densiz toprak senin neyine ite itlik yapıp kafa tutma beyine duy ulan soysuz NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE bügün şehit olan kardeşime allahtan rahmet yaralı askerlere acil şifalar dilerim

 11. Bu Allahsızlar nasıl oldu da bukadar içerimize girebiliyor, bunların oyununa gelmeyelim !! Gelmeyelim dee bu nasıl oyundur, biz oyunu sokakta körebe, mahalle aralarında maç yapmak diye biliyorduk, taş atmak da nedir, kavga ederken bile taş olmazdı, bunların istedikleri dişse dişimizi gösterelim artık, yok istedikleri başka birşeyse onu da yapmaya devletimizin de gücü var, milletimizin de yüreği… Ama olmuyor işte asıl oyunu sınırdan terörist geçerken boynunu büküp, görmezden gelenler oynuyor KÖR EBE’ler, sınırdaki asker sızıntı var diyor komutanı tamam sorun yok diyor bile bile lades değil midir bu, söyleyecek söz çok ama şunu herkes çok iyi biliyor ki bu Vatanı bölmeye kimselerin gücü yetmez yetmedi de bugüne kadar.

  “Malını müdafaada öldürülen şehiddir, ırz ve nâmusunu müdafaa ederken öldürülen şehiddir, nefsini müdafaada öldürülen şehiddir…”
  Vatan namusdur bizde,ŞEHİDİMİZ’e ALLAH’tan rahmet,başta ailesi olmak üzere,memleketimize ve asker arkadaşlarına başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz. Başımız sağolsun… Vatanımız da.

 12. Şirin ilçemizde vukubulan terör saldırısını lanetliyor yüce türk ordumuz nezdinde milletimize başsağlığı diliyorum. Şehidimizin mekanı cennet olsun. Yaralı kahraman askerlerimize, evlatlarımıza acil şifalar diliyorum…Şehit Akkuşlunun şehidi, yaralı askerler akkuşluların evladıdır. BU böyle biline. Her akkuşlu bu vatan için şehit olmaya, teröre karşı kahramanca mücadeleye hazırdır. İnşallah bir daha ne ilçemizde ne de yurdumuzun bir başka köşesinde şehit ve saldırı haberleri duymayız…

 13. Nereden başlayalım ki; Muş İlinde olan olayın Failini Ankara yerine Samsun’a getirip burada yargılama yapmaktan daha ileri provaktif bir hadise olabilir mi? Samsun Ankara’dan daha mı güvenli? Toplumu bile bile gerenler (makamları mevkileri ne olursa olsun)i lanetliyorum. Bundan nemalananları da ayrıca lanetliyorum.
  Taş atan çocuklar salıverilsin; salıverilsin ki bugünün taş atanları yarının kurşun atanları olsun. Benim şahsi kanaatim odur ki taş atanlar(çocuk demiyorum çünkü çocuk değiller) Osmanlı gibi devşirilsin.Gerekirse kiliselerde vaftiz edilsin farklı dinden olsunlar.Otuz yıl önce idam edilenler için akıtılan iki damla gözyaşı kendi iradeleri ile dağa çıkanlar tarafından Devlet iradesiyle Askere çağrılıp bu çağrıya uyarak askere giderek ve bizlerin güvenliği için azami gayret sarfederken görevleri başında şehit edilen vatan evlatları içinde akmazsa samimiyetlerinden her zaman şüphe etmek lazım Devletin götürdüğü hizmetleri tarumar edilsin sonra devletten hizmet beklensin. şehitlerimize MEVLADAN RAHMET DİLİYORUM.

 14. alçak şerefsizler sizin yaptınız insanlık deyil şehitler ölmez vatan bölünmez bizim ay yıldızlı payragımız oldumuz surece kahrolsun pkk .

 15. Diyecek birşey bulamıyorum şehidimize allah’tan rahmet ailesine başsağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum

 16. BEN BİR AKKUŞLU OLARAK ŞEHİTİMİZE RAHMET KADERLİ AİLESİNE SABIR DİLİYORUM VE YARALI ASKERLERİMİZE ŞİFA DİLİYORUM ASKERLERİMİZ YEŞİL AKKUŞUN GÜLLERİ BU TOPRAKTA YAŞADIĞIMIZ SÜRECE PKK YA KARŞI ALACAĞIZ SON OLARAK ALLH KİMSEYE ŞEHİT ACISI GÖSTERMESİN TÜM AKKUŞLULAR BİR EVLADINI KAYBETTİ !!!!!!

 17. Maalesef bugün yine milletçe canımız yandı ve maalesef çakal sürüleri kurtlarla alay edercesine can yakmaya devam edicek galiba bu gidişle.

  26 yıllık pkk eylemlerinden dolayı 1 kişi idam cezası aldı oda idam edilmedi maalesef.

  özgürlükler ülkesi abd de idam var iken dünyaya nizam dağıtmış osmanlı yurdunda maalesef idam yok.

  bu kahpeleri besleye besleye bu hale maalesef devletimiz getirdi.

  26 yıl boyunca 26 tane hain dar ağacında sallansa idi şu anda ne bdp ne pkk nede bilmem ne soysuz var idi.

  herşeye provakasyon diyen yetkililer görmüyomusunuz adamlar artık,türkiyenin her tarafında vatan evlatlarına kahpece pusu kurmaya canlar yakmaya devam ediyor.

  bu provakasyon falan değil bu iş ihanetin ta kendisinin artık iyice pervasızlaşması.

  artık ya devlet devletlik yapsın yada hatay dörtyoldaki gibi inegöldeki gibi hadiseler artarak çoğalmaya başlayacak.

  ben bu vatanı karşılıksız seven kişi ha ölmüşüm ha yaşamışım vatanımda bu hadiseler olmaya devam ettikçe.

  ey yetkililer bu iş provakasyon değil pkk nın açıkca meydan okuması artık bu çakalları susturma zamanı değilmi.

  şehit askerimizin ailesine ve yüce milletime başsağlığı diliyorum bir akkuşlu olarak böyle bir hadisenin akkuşta olmasından dolayı çok üzüntülü olduğumu bildriyorum.

  inşallah bir daha şehid haberi okumam.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar