11 Aralık 2023 Pts

İlçemiz’de Neden Keçiören’deki Gibi Teleferik Olmasın

Sitemiz Yapımcıları, Keçiören'deki Teleferik Çalışmasını Görüntüledi. İlçemiz'de Neden Keçiören'deki Gibi Teleferik Olmasın

AKKUŞ İLÇEMİZ MERKEZİNE

NEDEN TELEFERİK YAPILMASIN

Ankara Keçiören Belediyesi, Resimlerde de görüldüğü gibi Keçiören'deki kaleden – parka kadar teleferik yaptı. Sitemiz Yönetiminden İhsan ÇAM sizler için gidip bu güzel çalışmayı görüntüledi

Keçiören Belediyesinin yaptığı bu çalışmayı Akkuş Belediyesi yapabilir mi diye düşündük. Daha önceki haberlerimizde de takip ettiğiniz gibi, her iki belediye başkanı AKDATDER derneğinin 5. kuruluş gecesinde bir araya gelerek sohbet etme imkanı bulmuşlar ve sizleri bu görüntüleri sunmuştuk.

Başkanımız Lütfi EFİL'nde bizler gibi rüyalarından bir olan teleferik yapımı işinde, sanırım Keçiören Belediyesi ile dirsek temasında bulunacaklardır.

Ancak, Belediyemizin diğer büyük şehirlerdeki belediyeler gibi maddi imkanları çok fazla değil, Her Akkuşlu ve ilgili kurumlar ilçemizde böyle bir çalışma yapılacak ise elinden geleni yapmalıdır. Destek olmalıdır. Kaymakamlığımızın, Valiliğimizin, Siyasilerimizin, Bakanlarımızın ve Turizm Bakanlığının özellikle büyük destekleri gerekmektedir.

Meslek Yüksek Okulu, Rüzgar Enerjisi ve İlçe Merkezindeki çok büyük çalışmalardan sonra sanırım sıra teleferik geldi.

Teleferik, Akkuş'a öyle bir yakışır ki İlkbaharda yeşilliklerin içinde yükselmek, kışın ise beyaz örtünün üzerinde yükselmek, düşünmesi bile insanı mutlu ediyor.

Site Yönetimi Olarak Bu Konuyu da buraya kazıyarak yazıyoruz. Er-geç Akkuş'a teleferik yapılacak. Her Akkuş Belediye Başkanın rüyası olan teleferik acaba hangi belediye başkanı dönemine ve hangi kuşaklara nasip olacak merak etmekteyiz.

Belediye Başkanımızın bu konudaki düşüncelerini sitemiz ile paylaşmasını bekliyoruz. Tabii ki kişi ve Kuruluşların düşüncelerini de bekliyoruz.

 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. Ben bir akkuslu olarak inaniyorum ki,baskanimiz sayin Lutfi EFIL
    isterse basaramayacagi konu yoktur.hadi be sayin baskanim, bu
    konuyada bir el atsaniz.saygilarimla.

  2. Güzel AKKUŞA çok güzel yakışır neden olmasın Bizim başkan
    isterse yapacaktır.Umarım inşallah yaparda bizde keyfini seve
    seve süreriz. Çokda iyi olur başkandan bekliyoruz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar