29.Kas.2020
ad
ad

Yazar hakkında

2 Yorumlar

 1. altun bayram

  YEŞİLKÖY bu projelerde hiçmi yeri olmayacak bu nasıl bir uygulama nasıl grup yolu bizim yeşilköylüler hiçmi itiraz etmezler hiçmi hak aramazlar eğer ben köyde yaşasam yeşilköyü akkuşdan ayırmayı bile düşünürüm çünkü termenin sınırında termeye bağlansa inanın bundan fazla hizmet alır. çokda termenin ve termenin beldelerinin hizmetini gördük ama yıllarca akkuş un hizmetlerini göremiyoruz bizim köy terme-akkuş bağlantı yoludur neden hiç proğramlarda yok anlamakta güçlük çekiyorum bilen biri varsa benide aydınlatırsa sevinirim yada yetkililer bir açıklama yaparsa site aracılığı ile öğrenmiş oluruz. saygılarımla yetkililerden bu konuda bir açıklama arz ediyorum.

  Yanıt
 2. ihsan çam

  Ulaşımdaki Gelişmelere Tarım, Hayvancılık,Yatırım ve Turizm çalışmaları da destek verse Akkuş’ta hayat daha güzel olur. Ne yazık ki ulaşımda son 6 yılda geçmişe göre çok güzel ve başarılı çalışmalar olurken, diğer konularda gereği kadar ilerleme olmamıştır.
  Akkuş Ziraat Odası elinden geleni yapmaktadır. Ancak Gerek Ordu Tarım ve Akkuş Tarım Müdürlüklerinin gereği kadar kendi konularında süper çaalışmalar yaptıklarını kimse söyleyemez. Bunun nedeni sadece il ve ilçe müdürlükleri olarak mı görmek gerek yoksa, Tarım Bakanlığının izlediği tarım politakaları nedeni ile il ve ilçe müdürlüklerinin elinden çok fazla bir şey gelmiyor mu? Tarım Bakanlığı, Tarım konularında reform hareketler suretle alımalıdır. Akkuş ilçesinden bana göre göçün en büyük nedeni tarım konularında köylülerin gereği kadar bilinçlendirilmediği dir. Çukurköyde 80 yaşındaki Ali Amcaya sordum. Senin bahçene, tarlana hiç ziraat mühendisi uğradı mı diye, yada veteriner gördün mü diye aldığım cevap hayır görmedim. Allah aşkına köylerde kalan bir kaç kişiye bari tarım konularında bilgiler verin. Tarlasına hangi ürünler ekerse iyi ürün alacağını anlatın. Tüm açıklamalardan sonra Ulaşımda gelinen bu noktayı başarı olarak görüyorum. İl Genel MEclis üyelerinin de bu konuda çok çaba harcadıklarını bilenlerdenim. Akkuş Kaymakamının da elinden gelen çabayı gösterdiğini biliyorum. Akkuş için çalışanlara vede özveri ile çalışanlara lütfen yardımcı olalım. Ordu ilinde 19 ilçe içinden Akkuş ilçesine hizmet almak o kadar kolay olmuyor. İl Genel Meclisinde hangi mücadelelerin yaşandığını, Yetkili kişilere ilçenin sorunları hakkında ne diller döküldüğünü biliyoruz. Dolayısı ile hizmet etmek için çaba gösterenlere yardımcı olalım. Bir cümle teşekkür yazısını esirgemeyelim. Bu kişileri motive edelim ki, çalışma azimleri daha çok artsın. Yapılan hizmetlerden hepimiz yararlanıyoruz. İhsan ÇAM

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ