30.Kas.2020
ad
ad

Yazar hakkında

3 Yorumlar

 1. Sevda ÇAM

  Tüm öğrencilerimizi ve onları yetiştiren öğretmenlerimizi canı gönülden tebrik ederim. Akkuşlu Gençlik inşallah daha nice güzel adımlar atacak, nice güzel projelerde buluşacak. Ama en önemlisi memleketine, vatanına sahip çıkacak. Annesini babasını onu yetiştirenleri unutmayacak. İşte o zaman en büyük tebrikler onların… Yeni öğrencilik- üniversite hayatlarında başarılar dilerim tüm hemşehrilerimize. Sizinle gurur duyuyoruz.

  Yanıt
 2. altun bayram

  BU BAŞARI HAKİKATEN GURUR VERİCİ BİR TABLO AKKUŞLUYU HER ZAMAN BÖYLE GÖRMEK İSTERİZ BÖYLE OLURSA HEP İYİ YERLERDE BİZ OLURUZ TEBRİKLER BÜTÜN ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİM

  Yanıt
 3. Yaşar Efiloğlu

  BU KADAR OLUMSUZLUKLARA RAĞMEN, BU DENLİ BAŞARIYA ŞAPKA ÇIKARTILMAZDA NE OLUR?, İLÇE MEĞİTİM CAMİASININ MÜMTAZ ŞAHSİYETLERİNDEN SAYIN HÜSEYİN KOCAKOÇ -SAYIN SEDAİ ALTUN BEY VE DİĞER YETKİLİ -ETKİLİ HOCALARIM; AYRICA BU ÇOCUKLARI YETİŞTİREN ÇOK KIYMETLİ OKUL İDARECİLERİ VE ÖĞRETMENLERİ; 30 YILDIR HEP SÖYLEMEYE ÇALIŞTIĞIM HAKİKATİ TEKRAR ETMEDEN GEÇEMEYECEĞİM, ;BU GÜNÜN ŞARTLARINDA DEVLETİMİZİN ÖĞRETMENLERE NE KADAR MAAŞ TAHSİS EDERSE, ETSİN BANA GÖRE DEVEDE KULAK KALIR. ÇÜNKÜ EN BASİTİNDEN ŞU BAŞARININ İLÇEMİZE GELMESİ GÖZ ÖNÜNE ALINDIĞINDA , NE KADAR HAKLI OLDUĞUM ORTAYA ÇIKACAKTIR. AMA BUNCA OLUMSUZ ŞARTLAR İÇİNDE, HELE BİZİM MEMLEKETİMİZİN ZOR ŞARTLARINDA, BU BAŞARIYI İLÇEMİZE KAZANDIRAN EĞİTİMCİLERİMİZİN HAKLARI MAAŞLA VEYA BAŞKA BİRŞEYLE ÖDENMEZ. BEN KENDİLERİNİ VE ÖĞRENCİLERİNİ KUTLUYOR, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM,ÖNLERİNDE SAYGIYLA EĞİLMEK İSTİYORUM. HÜRMETLERİN EN GÜZELİNE LAYIKSINIZ SAYIN HOCALARIM. SİZLERE ŞAPKA ÇIKARTILMAZDA NE YAPILIR.?

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ