30.Eyl.2020
ad

Yazar hakkında

9 Yorumlar

 1. vedat

  akpınar farkı ortada.

  Yanıt
 2. ayhan çam

  bütün hemşerilerime slmlar… yukarıdaki üniversiteyi kazanan öğrenciler tablosu beni çok sevindirdi ancak mehmet ali arkadaşımızında dediği gibi akkuş dışındakiler ne yazık ki unutulmuş ben geçen sene trabzonda okudum anadolu üniversitesi maliye bölümü öğrencisiyim aynı şekilde ünyede okuyan ender sevindik arkadaşımız gazi üniversitesi bilgisayar mühendisliğinde okuyor ve bizim gibi daha bir çok arkadaşımız var eğer bunlar yeterince araştırılırsa yukarıdaki kısa liste enaz 2 kat daha uzar ….

  Yanıt
 3. ERSAN KURT

  Akkuş ilçesine bağlı ormancık köyü nufusuna kayıtlı KURT ailesindenim.Bende Süleyman DEMİREL Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ Bölümünü kazandım.Sevincimi tüm Akkuş’lu öğrenci kardeşlerimle paylaşmak istiyorum.ERSAN KURT.

  Yanıt
 4. Tuğrul DUMAN

  ÖNCELİKLE BÜTÜN HEMŞERİLERİME EN İÇTEN SELAMLARIMI İLETİYORUM. BEN DE GAZİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKULTESİ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. GÜZEL AKKUŞ’UMUZDAN ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN KARDEŞLERİMİ TEBRİK EDERİM VE ONLARA BAŞARILAR DİLERİM. ŞUNU MÜŞAHEDE ETMEKTEYİZ Kİ ALLAH’IN İNAYET VE KEREMİYLE AKKUŞ DA KALKINIYO YANİ HER GEÇEN GÜN ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİ SAYILARI ARTIYOR. İNŞAALLAH OKUYANLARIMIZ YANİ BİZ MEMLEKETİMİZE VEFALI DAVRANIRSAK AKKUŞ DA BOYLELİKLE HEM KÜLTÜREL HEM EKONOMİK AÇIDAN GELİŞECEKTİR. NEYE SON OLARAK SUNU SOYLİYEYİM ANKARAYI KAZANAN KARDEŞLERİME ELİMDEN GELEN YARDIMI ESİRGEMEM. MSN ADRESİM: tugrul_duman_td@hotmail.com

  Yanıt
 5. halis

  öncelikle şunu söyleyeyim bende bir akkuş lisesi mezunuyum vede öss ye bu sene 313 alarak ist maliyeye yerleştim özellikle adımızın orada geçmeme nedenini bende bilmiyorum

  Yanıt
 6. mahmut kefeli

  arkadaşlar bu yıl akkuş lisesinden kaç öğretmen tayin istedi ve kaçının çıktı ben size söyleyeyim.11 ÖĞRETMEN TAYİN İSTEMİŞ 8 İNİN TAYİNİ çıkmış.Sonuç ortada öğretmenler okulda kalmak istememiş .Şimdi ise 4 idareci ve 5 öğretmen kalmış.Eh demek ki okulda bir problem var.8 kişi gittiğine göre bu da ilçe milli eğitime ve okul idaresine bir mesaj olsa gerek.Ayrıca öğretmenlerinin ikisini de anadolu liselerine göndermiş.Eh bi akkuşlu olarak hepimizin düşünmesi gerek sanırım.

  Yanıt
 7. GÖKDOĞAN KAYIM

  Sanırım Akkus merkezden ösym yı kazanan ogrencilerimizin isimleri site yonetımıne ulasmadıgı ıcın ısımlerı burda yayınlanmadı,benım bıldıgım üc gencımızın adlarını buraya eklıyorum bılmedıklerımızıde bılen arkadaslarımız sıte yonetımıne yollarsa ösym yı kazanan genclerımızle gurur duymayı ısterız.Ösym yı kazanan tum genclerımıze sımdıden yenı hayatlarında ve derslerınde basarılar dılıyorum.SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ…..
  CANSU ACIKALIN:EGE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKULTESİ
  ENDER SEVİNDİK:GAZİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
  BERK ÇİMEN:KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTELCİLİK.

  Yanıt
 8. MEHMET ALİ KURU

  Öncelikle Akkuş için sevindirici bir haberdiye çok mutlu olduğumu ifade edeyim. Akkuş Lisesinin ÖSS de adının geçmeyişi elbette insanı düşündürüyor.
  Diğer bir önemli konu ise Akkuşlu olup babasının veya annesinin memuriyeti dolayısı ile ilçe dışında kalan öğrencilerimizin durumu konusna bir açıklık getirilmemiş.
  Örneğin Kızılelma Kasabası doğumlu Yoğunoluk Kasabasında İmamlık Yapan Şenol KURU nun oğlu yani bendenizin amca olğu MURAT KURU Ankara Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİNİ kazandı. Şu anda yaz tatili için Kızılelma kasabasında bulunuyor. Bildiğiniz başka öğrenciler de varsa onlarında araştırılıp haberde yayınlanmasında fayda olacağını ifade ediyorum.
  1986 yılında bir araştırma yapmıştık. O yıllarda Akkuşlu olup 45 öğrenci Yüksek tahsil yapıyordu. Akkuş Kaymakamı Mustafa TEKİN Bey bütün Akkuşlu Yüksek tahsil yapan öğrencilere burs vermişti. Böyle bir çalışma günümüzde yapılamz mı veya varda bizler mi bilmiyoruz.Bu haber herşeye rağmen sevindirici bir haber
  Herkese selam ve saygılar

  Yanıt
 9. ayse

  koskoca akkus lisesinden kimse yerlesemedimi yoksa henuz islenmedimi.eger yerlesemediyse ne yapmis bu gretmen ve ogrenciler demek lazim

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ