27 Kasım 2022 Paz

2007 YILI OKS SONUÇLARINA GÖRE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZ

OKS SINAV SONUÇLARINA GÖRE AKKUŞLU ÖĞRENCİLERİN KAZANDIĞI OKULLAR
 

2007 YILI OKS SONUÇLARINA GÖRE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZ

2007 Yılı OKS sonuçları açıklandı. Bu sınavda başarılı olan öğrencilerimizin isimleri

ve kazandığı okullar  aşağıda gösterilmiştir. Öğrencilerimizin başarısında emeği

geçen tüm öğretmen, idareci, veli ve AKSE-DER’i

(Akkuş Sosyal Yardımlaşma ve Eğitim Derneği) kutlar,

öğrencilerimize yeni okullarında da başarılar dilerim.

S. N

ADI SOYADI

MEZUN OLDUĞU OKUL

KAZANDIĞI OKUL

1

Nesibe AŞÇI

Fatih İlköğretim Okulu

Tercih yapmadı. Özel Feza Berk Koleji'nde burslu öğrenim hakkı kazandı.

2

Cansel ÇAM

Fatih İlköğretim Okulu

Ordu Anadolu Öğretmen Lisesi

3

Ramazan Sadi KAYIM

Fatih İlköğretim Okulu

Hasanoğlan Anadolu Öğretmen Lisesi

4

Mustafa ÇÖPOĞLU

Fatih İlköğretim Okulu

Giresun Anadolu Öğretmen Lisesi

5

Esra IŞIK

Fatih İlköğretim Okulu

Görele Anadolu Öğretmen Lisesi

6

Mert Can TAŞ

Cumhuriyet Kız YİBO

Ordu Anadolu Öğretmen Lisesi

7

Tuğba DEĞER

Cumhuriyet Kız YİBO

Turhal Şeker Anadolu Öğretmen Lisesi

8

Faruk GÜMÜŞ

İMKB YİBO

Ordu Anadolu Öğretmen Lisesi

9

Fatma TAHTALI

İMKB YİBO

Niksar Anadolu Öğretmen Lisesi

10

Sinan TAMCI

İMKB YİBO

Niksar Anadolu Öğretmen Lisesi

11

Muhammet EFİLOĞLU

İMKB YİBO

Niksar Anadolu Öğretmen Lisesi

12

Hasan SOYLU

İMKB YİBO

Niksar Anadolu Öğretmen Lisesi

13

Hasan İNCE

Çayıralan Yazıkı. İ.Ö.O.

Niksar Anadolu Öğretmen Lisesi

14

M. Emin VARLI

Salman Merkez İ.Ö.O.

Dört Divan Anadolu Öğretmen Lisesi

15

Osman GÜNGÖR

Fatih İlköğretim Okulu

Ünye Anadolu Lisesi

16

Merve EFİL

Fatih İlköğretim Okulu

Niksar Şair Emrah Anadolu Lisesi

17

Azmi Rutkay BIYIK

Cumhuriyet Kız YİBO

Antalya Adem Tolunay Anadolu Lisesi

18

Uğur AKKOCA

Cumhuriyet Kız YİBO

Ordu Başöğretmen Anadolu Lisesi

19

Gülsüm ORAL

Cumhuriyet Kız YİBO

Ünye Anadolu Lisesi

20

Bayram AKSU

Cumhuriyet Kız YİBO

Niksar Şair Emrah Anadolu Lisesi

21

Canan ÇÖPOĞLU

İMKB YİBO

Ordu Başöğretmen Anadolu Lisesi

22

Gülşen CANBAZ

İMKB YİBO

Ordu Başöğretmen Anadolu Lisesi

23

Songül BOLAT

İMKB YİBO

Ordu Başöğretmen Anadolu Lisesi

24

Turgay GÜNGÖR

İMKB YİBO

Ulubey Anadolu Lisesi

25

Alpay BAYRAM

İMKB YİBO

Terme Anadolu Lisesi

26

İlhan YILDIZ

İMKB YİBO

Gölköy Anadolu Lisesi

27

Adnan TÜRK

İMKB YİBO

Gölköy Anadolu Lisesi

28

Şaban YILDIRIM

İMKB YİBO

Gölköy Anadolu Lisesi

29

Hamza YAZARKAN

İMKB YİBO

Gölköy Anadolu Lisesi

30

Ramazan GÖK

Salman Merkez İ.Ö.O.

Ulubey Anadolu Lisesi

31

Derya MIHÇI

Salman Merkez İ.Ö.O.

Niksar Anadolu Lisesi

32

Şaban KEMENT

Salman Merkez İ.Ö.O.

Gölköy Anadolu Lisesi

33

Adem KIVRAK

Salman Merkez İ.Ö.O.

Gölköy Anadolu Lisesi

34

Özcan ÇAMOĞLU

Akpinar YİBO

Aybastı Anadolu Lisesi

35

Yusuf KEÇELİ

Damyeri İ.Ö.O.

Aybastı Anadolu Lisesi

36

Yeşim FİLİZOĞLU

Seferli İlköğretim Okulu

Niksar Anadolu Lisesi

37

Sevda GÖRGÜLÜ

Fatih İlköğretim Okulu

Niksar Sağlık Meslek Lisesi

38

Neslihan ALTUNOĞLU

Cumhuriyet Kız YİBO

Niksar Sağlık Meslek Lisesi

39

Ayşegül TİRYAKİ

Cumhuriyet Kız YİBO

Ünye 70. Yıl Sağlık Meslek Lisesi

40

Cihad ÇAMOĞLU

İMKB YİBO

Emet Sağlık Meslek Lisesi

41

Aydın KÖSEOĞLU

İMKB YİBO

Emet Sağlık Meslek Lisesi

42

Gülcihan BOZOĞLU

İMKB YİBO

Vezirköprü Sağlık Meslek Lisesi

43

Melek DEMİROĞLU

Seferli İlköğretim Okulu

Gümüşhane Sağlık Meslek Lisesi

44

Gülbahar YILDIZ

İMKB YİBO

Anadolu Kız Meslek ve Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi

45

Esra Nur YILDIZ

İMKB YİBO

Arif Nihat Asya Anadolu ve Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi

46

Kezban CANBAZ

İMKB YİBO

Arif Nihat Asya Anadolu ve Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi

47

Kader EFİLOĞLU

İMKB YİBO

Anadolu Kız Meslek ve Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi

48

Hülya EFİLOĞLU

İMKB YİBO

Arif Nihat Asya Anadolu ve Kız Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri

49

Öznur GÜNGÖR

İMKB YİBO

Anadolu Kız Meslek ve Meslek Lisesi Giyim Üretim Teknolojisi

50

Yurdagül ÇUHADAR

İMKB YİBO

Anadolu Kız Meslek ve Meslek Lisesi Yiyecek İçecek Hazırlama

51

Ezgi ÇUKURLU

İMKB YİBO

Anadolu Kız Meslek ve Meslek Lisesi Yiyecek İçecek Hazırlama

52

Hüsne Gül DEMİRCİ

Çayıralan Yazıkıyısı İÖO

Anadolu Kız Meslek ve Meslek Lisesi Giyim Üretim Tek. Alanı

53

Öznur TONKAL

Çayıralan Yazıkıyısı İÖO

Anadolu Kız Meslek ve Meslek Lisesi Giyim Üretim Tek. Alanı

54

Tarık DEMİRCİ

Çayıralan Yazıkıyısı İÖO

Merzifon A.T.L. Anadolu Meslek Lisesi Teknik Lise ve EML

55

Yusuf Sami KOCAKOÇ

Cumhuriyet Kız YİBO

Battal Gazi An. Mes. Lisesi Tetnek Lise ve EML

56

Mehmet BASMACI

Cumhuriyet Kız YİBO

Sürmene Anadolu Meslek Lisesi ve EML Denizcilik Alanı

57

Fatma KAYIM

Cumhuriyet Kız YİBO

Arif Nihat Asya Anadolu Meslek ve Kız Meslek Lisesi Grafik ve Fotoğraf

58

Burak Can DUMAN

Cumhuriyet Kız YİBO

Ünye ATL Tek. Lise ve EML Bilişim Teknolojileri

59

Muammer GÖRGÜLÜ

Fatih İlköğretim Okulu

Ordu ATL Anadolu Meslek Lisesi Teknik Lise ve EML Endüstriyel Otomasyon  Teknolojileri

60

Ramazan ÇAM

Fatih İlköğretim Okulu

Gerze Anadolu Otelcilik ve Turuzm Meslek Lisesi

61

Hülya KEÇELİ

Damyeri İ.Ö.O.

İHL ve Anadolu İmam Hatip Lisesi

62

M. Emin ÇELEBİ

Fatih İlköğretim Okulu

İHL ve Anadolu İmam Hatip Lisesi

Haber : Haber: Sedayi ALTUN İlçe Mili Eğitim Şube Müdürü

Related Articles

4 YORUMLAR

  1. her geçen zaman bu başarımız daha da artacak inşallah bize gösterilen saygıyada ayrıca teşekkürler….bize yardımcı olan herkese ve AKSE_DER’e teşekkürler…Allah daima bu başarıların artarak devamında yardımcınız olsun…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar