20 Temmuz 2024 Cts

2 Ay 10 Gün Hizmet Yaptı. 3 Büyük Projeye İmza Attı. Şimdi Yurtdışına Gidiyor Kim mi?

Akkuş'un Tarihine Salman Yolunun Asfalt Yapılmasında Son Noktayı Koyan kişi olarak tarihe geçen kişi

2 Ay 10 Gün Hizmet Yaptı.

3 Büyük Projeye İmza Attı.

Şimdi Yurtdışına Gidiyor.

Kimden mi söz ediyoruz

Akkuş Kaymakamı

Köksal YILMAZ'dan

20.08.2010 Tarihinde Akkuş Kaymakamı olarak göreve başladı. Çok seri bir şekilde çalışmalara başladı. Üst üstte seri olarak 5 İhale yaptı. 3 büyük projenin gerçekleşmesi için çok büyük özveri gösterdi.

Salman Yolunun Asfalt yapılması projesini ya bitecek ya bitecek dedi. Kış geliyor. Havalar soğudu sözlerine kulaklarını kapattı. 27.10.2010 tarihi itibariyle salman yolu asfalt işi tamamlandı.

Kurtboğaz köyü köprü ihalesi yıllardır bekleyen bir hizmetti. Hemen ihale yapılmasını sağladı. Köprü şu anda inşaat halinde

Yukarıdüğencili Köyü İçme Suyu İhalesini yaptı. Çalışmalar başlamak üzere

Bu 3 büyük projeden başka köyleri dolaştı. Bir yerde sıkıntı olduğu zaman telefon ile bilgi alma yerine bizzat olay yerine gitti.

Hızlı ve İş Üretmeyi seven Kaymakamımız bir geldin. Salman Yolu asfalt işi ile Akkuş tarihine geçtin. Umutlar çoktu. Hedefler büyüktü. Sizin hızınıza yetişmek için Akkuşlular vitesi büyütmüştü ki, yurtdışı görevi nedeni ile ayrılacağını öğrendik.

Hizmetlerin için çok teşekkür ederiz. Akkuşlular seni unutmayacak. Salmanlılar seni unutmayacak. Cumhuriyet Bayramından sonra hafta sonu itibariyle görevinizden ayrılacağınızı öğrendik. Allah yolunuzu açık etsin. Allaha Emanet Olun. Lütfen bu siteyi takip edin. Akkuş ile gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar