21 Haziran 2024 Cum

2. Akkuşlular Platformuna Vekilimiz HAMARAT’ta Katıldı

Ankara'daki Akkuşluların Birlik Ve Beraberliğinin Temsili Olan Geceyi Sitemiz Yönetimi Düzenledi

b1 

                                  AKKUŞ İNTERNET SİTESİ BİR İLKE DAHA İMZA ATTI

ANKARA'DAKİ AKKUŞLULAR İLE

AKKUŞLU MİLLETVEKİLİ MUSTAFA HAMARAT'I BULUŞTURDU.

HAMARAT, KENDİ HEMŞEHRİLERİM İLE BİR ARADA BULUNMAKTAN DOLAYI ÇOK SEVİNÇLİYİM DEDİ

ANKARA'DAKİ AKKUŞLULAR, AKKUŞLU KENDİ MİLLETVEKİLİNİ BAĞRINA BASTI

b2 

ORDU MİLLETVEKİLİ AVUKAT MUSTAFA HAMARAT AKKUŞ İNTERNET SİTESİ AİLESİNE KATILDI

HAMARAT AKKUŞ İNTERNET SİTESİ ONURSAL BAŞKANI SEÇİLDİ VE TÖRENLE KİMLİĞİNİ ALDI

AKKUŞ İNTERNET SİTESİNDEN, MİLLETVEKİLİ MUSTAFA HAMARAT'A ÖDÜL

SİTE YÖNETİMİ VEKİLİMİZE PLAKET TAKDİM ETTİ

b3

ÇOK SAYIDA AKKUŞLUNUN KATILDIĞI YEMEKLİ TOPLANTIDA ANKARA'DA İKAMET EDEN HER MESLEK GRUBUNDAN ONLARCA KİŞİ KATILDI. AKKUŞLULARDA KENDİ MİLLETVEKİLLERİ İLE BİR ARADA BULUNMAKTAN VE SOHBET ETMEKTEN DOLAYI ÇOK MUTLU OLDUKLARINI DİLE GETİRDİLER.

AKKUŞ İNTERNET SİTESİ BU GECE İKİNCİ BİR İLKE  DAHA İMZA ATI

ANKARA'DA KURULU BULUNAN 3 DERNEK YÖNETİMİNİ BULUŞTURDU.

b4

 

Sitemizin düzenlemiş olduğu yemekli toplantıya katılan HAMARAT, "Kendi hemşehrileri ile birlikte olmaktan memmun olduğunu ifade ederek, Güzel bir organize ile sizleri bemimle buluşturan Akkuş İnternet Sitesi yönetimine çok teşekkür ediyorum dedi. Sizlerin birlik ve beraberlik içinde olduğunuzu görmek ve bu beraberliğe beni de davet etmeniz çok güzel bir birlik ve beraberlik örneği. Yeni seçilen vekil olmama rağmen geçen dönemde vekil adayı olmam nedeni ile bölgenin sorunlarını yakınen biliyorum. Çalışmalara ara vermeden devam ediyoruz. Sizlerin özellikle 2 konuda çok sorusu olduğunu tahmin ediyorum. Ünye-Akkuş-Niksar yolu kesinlikle yapılacak bu konuda sıkıntı bulunmamaktadır. Akkuş Meslek Yüksek Okulu Ordu Üniv. Senetosunda onaylandı. Yök'ten onay bekliyor. Akkuşlular okul için ne gerekiyorsa yapıyorlar. Belediye Başkanın büyük gayretleri var. Ordu ili için, ilçe bazında Meslek Yüksek Okulu yapılan bölgelerin başında gelecek Akkuş. Sizlerin şunu kesinlikle bilmenizi istiyorum ki Akkuş Grup Köy Yolları bu sene Asfalt ile tanışacak, Akkuşlular asfalt ile tanışacak. Tarım konusunda hizmetlerin yeterli olmadığını dile getiriyorsunuz. Evet haklısınız her cenazede Camii İmamını görüyorsunuz. Ama her zaman köylerde Tarım Müdürünü göremiyorsunuz. İlimizde Tarım konusunda çok büyük çalışmalar olacak. Tarım Müdürlükleri de Ak Parti Hükümetinin hızlı çalışmalarına ayak uyduracak. Akkuşlu Bürokrat neden atanmıyor diye soru soran site yönetimi bu konuda haklıdır. Artık bize sahip çık yerine birbirimize sahip çıkacağız. Hep beraber çalışacağız. Bu birlikte çalışmanın devamında ise mutlu sona ulaşılacaktır. Akkuşlular kendilerini her alanda yetiştirmektedirler. Yetişen kişileri en uygun alanlarda üst görevlere getirmek kadar doğal bir şey olamaz. Ben sizlerden hem Ankara'daki birlik beraberlik çalışmalarınızı sürdürmenizi hemde Akkuş İlçesine elinizden geldiği kadar özellikle yatırım konusunda yardımcı olmanızı istiyorum."          Diyerek sözlerini tamamladı. Akkuşlularda vekilimizi ayakta alkışlayarak çalışmalarında başarılar dilediler.
b5

Sitesi Yönetimi olarak şimdiye kadar yaptığı çalışmalar ve gelecekte yapacağı çalışmalar için ve İlçemizi Milletvekili olarak temsil etme başarısında bulunduğu için Milletvekilimizi PLAKET İLE ÖDÜLLENDİRDİK. Plaketi Site Yönetim Kurulu İhsan ÇAM, İhsan GÜNEŞ ve Sitenin Ankara Muhabiri Şefik CÜREBAL birlikte takdim ettiler.

b6

Daha sonra ise Site Yönetimince Akkuş İnternet Sitesinin Onursal Başkanlığına seçilen Vekilimize Site Kimlik Kartı Verildi. Yoğun alkış temposu eşliğinde plaket ve site kimlik kartını alan HAMARAT, Sİteyi sürekli takip ettiğini, çok başarılı çalışmaları olduğunu, site ailesine katılmaktan mutluluk duyduğunu, Onursal başkanlar genelde az çalışırlar ama ben çok çalışacağımı beyan ediyorum. Bu anlamlı plaket içinde çok teşekkür ediyorum. Daha yeni seçildik hizmetlerimiz ilerleyen günlerde şekillenecek. Ancak plakette ileride yapacağınız çalışmalar ifadesi var. İnşallah Devletimize, Milletimize, İlimize ve Akkuş'a güzel ve başarılı hizmetler yaparız. Diyerek herkese teşekkür etti.
b7

Otel İçkale'deki Yemeğe Katılanlar, Ankara'daki Kamu Kurumlarında çalışan
her düzeydeki bürokratlar, Memurlar, esnaflar ve serbest çalışanlar,
Bunlardan bazıları, Hakim Ayhan CÜREBAL, Gümrük Müsteşarlığı Müşaviri
Necattin TÜREDİ, Tarım Bakanlığından KAtılım çok oldu, Şube Müdürleri Bayram GÖRÜR, Salih KAYA, Halis TÜRKOĞLU, Mühendis Ahmet TÜRK, Ankara'da kurulu bulunan Akkuş Dernekleri Yönetimleri, Muzaffer ÇELEBİ, Necdet DEMİR ve Azmi DURAN, Kara Yolları Genel Müdürülüğü, Gümrük Müsteşarlığı, Keçiören Vergi Dairesi, Kamu İhale Kurumu, ODTÜ, DSİ, TBMM, Ankara Hastanesi, Sağlık Bakanlığı, Bankacılar, Türk Silalı Kuvvetleri, Emniyet Mensupları, Yüksek İhtisas Hastanesi, İçkale Otel Müdürü ve serbest meslek sahipleri gibi kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar katıldılar.

b8 

Gecede genel olarak birlik ve beraberlikten söz edildi. Milletvekilimiz Mustafa HAMARAT'a gereken desteğin verilmesi, İlçedeki hizmet sorunlarının çözümü için gereken çalışmaların yapılması, Ankara'daki bürokratlarının birbirleri ile temas halinde olmaları ve birbirlerine yardımcı olması, Derneklerin ya birlik yada Vakıf olarak bir araya gelmesi ve çalışmalarına hız verilmesi gibi bir ço konularda prensip kararı alındı. Gelecek toplantıda ise özellikle Derneklerinde çalışma yaparak, Akkuşlular Vakfı kurulması çalışmalarının başlanması konusunun işlenmesi, Toplantılara daha fazla katılımın sağlanması ve şmdiye kadar yapılan toplantıların genel bir değerlendirilmesinin yapılması kararı alındı.

b9

AKKUŞ İLÇESİ

2.AKKUŞLULAR PLATFORMU

TOPLANTI KATILIM LİSTESİ

ADI     SOYADI GÖREVİ
   
Mustafa HAMARAT Ordu Milletvekili
İhsan ÇAM Bilgisayar Programcısı
İhsan GÜNEŞ Bilgisayar Teknisyen
Şefik CÜREBAL Baş Mühendis
Bayram GÖRÜR Ziraat Yük.Müh.(Şube Müd.)
Salih KAYA Şube Müdürü
Necattin TÜREDİ Müşavir
Cemalettin KALENDER Öğretim Görevlisi
Ayhan CÜREBAL Hakim
Şemsettin GÖRGÜLÜ Müşavir
İbrahim CÜREBAL Uzman
Nurettin TÜRK Turizmci
Halis TÜRKOĞLU Ziraat Müh.(Şube Müd.)
Ahmet TÜRK Ziraat Müh.
Orhan ŞAHİN Emekli Sayman Müd.
İlhan CANİK Zabıt Katibi
Cafer BOLATLI Kara Yolları Genel Müdürlüğü Memur(Yönetim Amiri)
Muzaffer ÇELEBİ Akkuş Dernek Başkanı
Azmi DURAN Çayıralan Dernek.Başkanı
Necdet DEMİR Akdatder Dernek.Başkanı
Seyfettin KÜÇÜK Emekli Emniyet Mensubu
Mehmet KÖSE Esnaf
Aydın GÜLLÜ İnşaatçı
Nevzat TÜRK Erkek Berberi
Durmuş EREN Esnaf
Harun EFİL Memur
Murat TÜRK Memur
Erdoğan EREN Muhasebe Müd.Yrd.
Adem EREN Öğretmen
İhsan TAVŞANCI Makine Teknisyeni
Dursun TAVŞANCI Apt.Görevlisi
Mehmet AKKAYA Emniyet Mensubu
İrfan ACAR Eğlence Merk.İşlt.
Asım ALTUN Ekmek Fab.İşlt.
İlhan ABLAK Otobüs İşlt.
Ali GÖRÜR Şef
Ergün TAŞCI             (Fatsalı) Hukuk Müşaviri
Hasan Basri ILIK       (Ünyeli) Milletvekili Danışmanı

 

b10

b11

b12

b13

b14

b15

b16

b17

b18

b19

b20

b21

b22

Related Articles

1 Yorum

  1. Bu tür çalışmalar hemşerilerimizin birbirini tanıması İlçemiz Akkuşun sorunlarının gerekli yerlere Sayın Milletvekilimize iletilmesi bizleri İstanbulda bile heyecanlandırmıştır.
    Katkılarından dolayı İbrahim CÜREBAL ve arkadaşlarına teşekkür ederim. Yaşar PISDIL.İstanbul.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar