2 Aralık 2022 Cum

12.02.2019 Tarihinde Akkuş Merkezden Çok Yeni Fotoğraflar

12.02.2019 Tarihinde

Akkuş Merkezden

Çok Yeni Fotoğraflar

Akkuş Merkezde İkamet Eden Seyfullah GÜL Kardeşim; Hepimizin bildiği gibi gece gündüz nerede ise 24 saat Akkuş’tan haber-fotoğraf ve değişik görüntüler paylaşmaktadır. Kendisi bu gün 12.02.2019 tarihinde bir video çekerek yayılandı. Bende defalarca bu videoyu izledim. Kendisini aradım. Video için teşekkür ettim. Bende bu çalışmanın üzerine artı olarak yani ilave olarak fotoğraflar ile özellikle gurbetçilere Akkuş’tan sıcak görüntüler gösterelim dedim. Her zaman olduğu gibi kendi deyimi ile “Ağabey sıkıntı yok” dedi.

Bizlerin derdi Akkuş görüldüğü gibi. Bizlerin derdi Akkuş’u tanıtmak. Akkuş İlçesi İnternet Sitesini ve Seyfullah beyin Facebook sayfasının amacı ortak nokta Akkuş ve Köyleri vede Dünyanın her tarafındaki Akkuşlulara hizmet. İlçeden görüntüler ve haberler. Ortak noktada buluşunca ortak haber kendiliğinden ortaya çıkıyor. Teşekkürler Seyfullah kardeşim

12.02.2019 Tarihinden

Kara kare Akkuş Merkezden Görüntüler ile

sizleri baş başa bırakıyoruz.

 

 

 

 

 

 

   

   

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haber Kaynak: Akkuş Merkezden Seyfullah GÜL

Related Articles

1 Yorum

  1. Merhaba ara mahalle yollarınıda çekip koysaydınız keşke. Bu şekilde yolların berbat halini ortaya çıkarsaydınız. Bunun yanında hala bu sorunu çözmek gibi kaygısı olamayan yetkilileride anlamıyorum. Şehir merkezini ne güzel zamanında yapılan yolu bozup tekrar yapacaklarına ara yolları yapabilirlerdi. Bunun yanında yazık değilmi memeleketin parasına olanı yıkıp neden sanki büyük iş yapmış gibi tekrar yapıyorsunuz Gerçi herkes bu işlerin nasıl döndüğünü biliyordur burada anlatmaya gerek yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar