20 Mayıs 2024 Pts

08 MART 2009 Pazar günü saat 08:45 de Dağyolu Köyü Okulu Açılış Törenleri SHOW TV. de yayınlanacaktır.

Sizlerden bu Pazar günü saat 08:45 de şhow Tv. ekranları başında olmanızı ve çevrenizdekileri bu yayından haberdar etmenizi bekliyoruz

 

DAĞYOLU KÖYÜ PAZARYERİ İLKÖĞRETİM OKULU TELEVİZYONDA

08 MART 2009 Pazar günü saat 08:45 de Şhow Tv. Televizyonunda Pazaryeri İlköğretim Okulunun açılışında yapılan tören görüntüleri yayınlanacaktır.

Dağyolu Köyü Pazaryeri İlköğretim Okulu yaz tatilinde Tuvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV) ile Şhow TV. tarafından ‘Yaşasın Okulumuz’ kampanyası neticesinde bakım, onarım ve tadilatı yapılarak yepyeni yüzüyle eğitim öğretime başlamıştı.

08 MART 2009 Pazar günü saat 08:45 de Şhow Tv. Televizyonunda Pazaryeri İlköğretim Okulunun açılışında yapılan tören görüntüleri yayınlanacaktır.

21 Ekim 2008 Salı günü Ordu Vali Yardımcısı Sayın Mustafa İMAMOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yılmaz UZUN, İlçemiz Kaymakamı Sayın Murat SARI, Garnizon Komutanı Levent BAYRAM, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Ömer DEMİRÖZ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin KOCAKOÇ, Akpınar Belediye Başkanı Fikri ÇAMOĞLU, Salman Belediye Başkanı Murat KEMENT, İl Genel Meclisi üyeleri Hamdi GÜL – Mehmet DEMİRCİ, Akkuş Ziraat Bankası Müdürü Mustafa GÜNEŞ, Daire Amirleri, TOÇEV adına; Bade TUKAZOĞLU, Aybike YURTSEVER GUŞA, Şhow Tv ve kalabalık bir halk grubunun katılımıyla muhteşem bir törenle açılışı yapılan Okulumuzun bu tören görüntüleri 08 MART 2009 Pazar günü saat 08:45 de Şhow Tv. de yayınlanacaktır.

Sizlerden bu Pazar günü saat 08:45 de şhow Tv. ekranları başında olmanızı ve çevrenizdekileri bu yayından haberdar etmenizi bekliyoruz. 06.03.2009 Haber.. Osman VARLI

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar