29.May.2020
ad

Yazar hakkında

3 Yorumlar

 1. mahir

  Sevgili gazeteci kardeşim doğru yoldasın. Basının görevi eksikleri bulmaktır. Siyasilerin görevi tanıdıklara istihdam sağlamak değil. Oyları ile geldiği görevini oy verenlere menfi ifa etmektir. Saygılar

  Yanıt
 2. CEYHUN

  akkuş ilçesi neyin peşindesin bilmiyorum ama. hep olumsuzlukları haber yapma çabasındasın. tabi varsa. olumlu birsürü şey var onlarıda haber yapabilirsin. akkuş'ta çöpler toplanıyor. ama evinin önündeki şöpüde kimsenin toplama lüksi yoktur.

  Site yönetimi: Haberi iyi okumuşsanız zaten bizde Akkuş merkez ve eski beldelerde çöpler toplanıyor dedik. Biz diğer köy ve mahallelerde toplanmıyor diyoruz. 30 gün köyde kaldım. 30 gün boyunca köyde çöpler toplanmadı. Bu konuya dikkat çektmek istedik. Başka derdimiz yok. Kötü bir şey mi yaptık. 

  Yanıt
 3. murat şimşek

  sayın çam sizde haberde belirtmişsiniz eskiden ananıza avradınıza küfreden bir belediye başkanı vardı şimdi niye yok. siyaset ve basın da herzaman seviyeyi korumak lazım.akkuş belediyesi ve büyükşehir belediyesi çöp konusunda yapması gerekenleri yapıyor. eksiklik olan yerler varsa gazetecilik onu görüntüleyip yada fotoğraflayıp kamuoyu ile paylaşmaktır. masanın başından aklına geleni yazmak değil. yok ben bunları kasıtlı yapıyorum amacım başka dersen onu zaten söylemene gerek yok herkes biliyor keşke böyle bilinmeseniz.

  Site Yönetimi: Murat kardeşim bizlere küfür eden eski belediye başkanın siz sanırım küfür eder iken yanınızda idiniz. Bu kadar detaylı bildiğinize göre. Küfür demişsek o kadar da değil. Yazdığınız küfürleri henüz edecek adamı bu güne kadar göremedik. Gördüğümüz ve duyduğumuz anda da ………… Adli yargılara hemen müracaat ederiz. Sizin elinizde sanırım bize küfür eden kişilerin ses kayıtları var. Lütfen gönderin bize bizde bilelim kimlermiş bunlar. Yılların basın mensubu olarak yazdıklarınız hiç hoş şeyler değil. Hatta ayıp ve çirkin sözler. Ben size bu cümleleri yakıştıramadım. Marifet buraya yazmak değil. Marifet ses kayıtları ile ıspatlayıp ortaya çıkarmak. Bunu yaparsanız sizi taktir ederim. Ama görmediğiniz ve bizzat duymadığınız konuları yazarak gazetecilik mesleğine hiç de uygun olmayan talihsiz yazınız kayıtlara geçti. Murat kardeşim size inanın çok saygım vardı. Benim gözümde inanın değerli birisi idiniz ama bu küfür sözleri ile size olan saygım inanın azaldı. Ben yaptığım haberleri ıspatlarım. 30 gün köyde kaldım. Çöplerin alınmadığını bizzati yaşadım. Ama sizin küfür sözlerini ses kayıtı ile ıspatlamaya davet ediyorum. 

  Diğer taraftan daha önce de bu sözleri sarf ettiniz yok bizim başka amacımız varmış. Yok zaten herkes bizim başka amacımız olduğunu herkes biliyormuş. Bu cümleniz yersiz ve sadece ortamı bulandırmak için kurduğunuz cümleler. Başkalarının amaçlarını bilemeyiz ama bizim amacımız Akkuş'a ve Akkuşlulara hizmet. Bu hizmeti yaparkende ne maaş alıyoruz. Ne maddi bir çıkarımız ve beklentimiz var. Herhalde kafanızda kurduğunuz şeyi de açıklayalım. Bizim nede bir siyasi amacımız var. Nede ne eski nede gelecek olan siyasilere yandaş olma gibi bir derdimiz yok. Nede belediyden bir iş talebimiz yok. Bizi anlamak için 15 senelik çalışmalarımız okuyun durum net bir şekilde anlaşılacaktır.

  Ayrıca siz maşallah herşeyi biliyorsunuz. Biz kim nasıl biliyormuş doğrusu merak ettik. Lütfen açıklayın. Bizim gizleyecek saklayacak bir konumuz yok. Sanırım bazı kişiler yok biz Lütfi EFİL için çalışıyormuşuz. Yok lütfi'nin geri dönmesi için çaba harcıyormuşuz gibi sözler kulağımıza geldi. Eski gazetece ve basın messubu bu konuları çözmekte zorlanırsa diyecek bir şey yok. Bu kişilere sesleniyorum. Lütfi EFİL ile hiç bir zaman Belediye Başkanlığı dönemi haricinde siyasi konuları ve Akkuş'a geri dönme konularını konuşmadık. Hiç bir siyasetçi içinde konuşmamız olmadı. Lütfi bey; Akkuş'a zarar gelecek her konudan uzak durduğunu dile getiriyor. Lütfen birileri hem bizim günahımızı hemde lütfi beyin daha fazla günahını almasın. Lütfi bey kendisi ile ilgili haberleri de yapmamızı istemiyor. Yanlış anlaşılma olur diye. Bu konuda bir sıkıntısı olan varsa her şeyi net ve açık olarak izah ederiz. Kimse bu konuları dert etmesin. Bizim derdimiz Ahmet-Mehmet-Lütfi-Hami-Azmi değil bizim derdimiz Akkuş ama başkarlarının derdini bilemiyiz.

  Bir diğer konu bazıları ne kadar da bizlere küfür etmek için beklenti içinde anlamış değiliz. Kafa yormayın bu kadar aklından geçiren kişiler belki de bu küfürleri ediyorlardır. Bizde bu işin takibini yapacağız merak etmeyin. Küfür etmeye hevesli kişiler hasbel kader bir ortamda bu davranışı yaparsa gerek ses kaydı gerek ise şahitler ile ıspatladığımız anda adı-makamı ne olursa olsun. Derhal adli makamlara müracaat edeceğiz. 

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ