25.Şub.2021
ad

Yazar hakkında

9 Yorumlar

 1. ZEHRA

  yeni yeriniz hayırlı olsun teşekkür ediyoruz

  Yanıt
 2. HATİCE EREN

  MRB. ÖNCELİKLE YENİ YERİNİZ HAYIRLI OLSUN AKKUŞUN DA BÖYLE BİR YERE İHTİYACI VARDI.HER NE KADAR AKKUŞUN İNSANI BÖYLE YERLERİN DEĞERİNİ PEK BİLMESELER DE GENÇLERİN İHTİYACI OLDUĞUNDAN EMİNİM EN AZINDAN KAFA DİNLEMEK İÇİM MÜKEMMEL BİR YER TEŞEKKÜR EDERİZ.

  Yanıt
  1. CP

   Katılıyorum.

   Yanıt
 3. asuman

  BİZİM İNSANLARIMIZ ELLİN DEKİLERİNİN DEĞERLERİNİ BİLMİYORLA. AMA O DEĞERİ KAY BEDİNCE ANLAŞILIYOR.DÖNÜPTE Bİ BAKIN CEVRENİZE AKKUŞTA ÖYLE BÜYÜKLÜK YAPILDIKİ ARTIK KİMSE BEN SIKILIYORUM DEMEMELİYİZ. MEMLEKETİMİZİN DEĞERİNİ BİLELİM UZAKLAŞIŞINCA ANLAŞILIYOR.YANİ ANLATMAK İSTEDİĞİM BEN ÇOOK BEĞENDİM BUNLAR ZAMANLA ÇOOĞALIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

  Yanıt
 4. KAMİL CÜREBAL

  ilçemizde sosyal anlamda açılan mekanların en iyisi oldugunu şiddetle iddaa edıyorum.SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZA GURURLA TEŞEKÜRLERİMİ SUNUYORUM ve BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM…KOCAELİDEN SELEMLAR…

  Yanıt
 5. Bahadır Kayım

  ARTIK İLÇEMİZDE İNSANLARIN ÖZELLİKLE GENÇLERİN VE ÖĞRENCİLERİN SIKILACAĞI BİR DURUM KALMAMIŞTIR.ÖĞRETMENEVİ-OTEL,DERSHANE,HALI SAHA,SAUNA-HAMAM,YAZIN İKİ ÇAY BAHÇESİ VE ŞİMDİDE KÜLTÜR EVİ’NİN AÇILMASIYLA KİMSE ARTIK ŞİKAYETÇİ OLMASIN.5-6 BİN NÜFUSLU BİR YERDE FEVKALADE İMKANLARDIR.
  AKKUŞ BELEDİYESİ ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMIŞTIR.İÇİŞLERİ BAKANLIĞI MÜFETTİŞİNİN TAKDİRNAMESİNİ HAKETTİĞİNİ HER İCRAATIYLA İSPAT ETMİŞTİR.ŞİMDİ AKKUŞUMUZDA BİR SOSYAL-EKONOMİK VE TURİSTİK EKSİK KALMIŞTIR,O DA APART OTEL PROJESİDİR.EĞER -İNŞALLAH-ZAMAN VE İMKAN OLURSA ,SAYIN BAŞKANIN ONUDA HALLEDECEĞİNİ DÜŞÜNÜYOR,BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

  Yanıt
 6. Adem EREN

  Akkuş kültürünü ve Akkuş’u tanıtım yönünden güzel bir çalışma. Sayın Başkanımı kutluyorum. Kısa da olsa tatilimizi geçirmek için geldiğimizde oturup sohbet etmek,gelenmisafirlerimize kahvehaneler dışında çay ikram etmek için bir bulamıyorduk.Çok sevindim Fikir sahiplerine ve emeği geçen herkese teşekkürler.

  Yanıt
 7. Mehmet Ali KURU

  Akkuş Belediye Başkanı Sayın Lütfi EFİL beyi tebrik ediyorum.
  Yıllardır özlemini duyduğumuz ve pek çok yerde görüp imrendiğimiz bir olay gerçekleşmiştir. Sayın Başkanla, geçmişte bazı düşüncelerimizi paylaşmıştık. Lafla değil icraatla ve uygulamyala işlerin halledilebildiğini gösterdiği ve ıspatladığı için Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum.
  Daha güzel hizmetlere ve eserlere imza atacağı inancım devam ediyor. İlçenin kalkınmasında ve tanıtılmasında sosyal ve kültürel tesislerin önemi büyük yer tutmaktadır. Böyle kültürel faaliyetlerin yapıldığı mekanlar ilçenin sosyal dokusunu değiştirecektir. Emeği ve katkısı olan herkese teşkkür ederim. Daha iyi ve güzel hizmet haberlerinizi bekliyoruz.
  Saygı ve sevgilerimle

  Yanıt
 8. ali kartlı

  harikulade bir yer olmuş.gençlerin vakit geçirebileceği,sosyal yaşamı renklendirecek lüks bir yer olmuş.akkuş için biraz fazla ama inşaallah işletmeciler pes etmez.lütfi efil herzamanki gibi ilginç bir hizmete daha imza atmış tebrik ederim.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ