Get Adobe Flash player


Memurlar, seçimde aday olmak için 9 Mart’a kadar istifa edecek

Milletvekili Aday Adayı Olmak İsteyenlerin Dikkatine

 

Memurlar

seçimde aday olmak için

9 Mart’a kadar istifa edecek

 

    Seçim kararının 1 Mart’ta Meclis’ten geçmesi durumunda, 2 Mart’ta Resmi Gazete’de ilan edilecek. 7 gün sonra, en son 9 Mart’ta aday olacak memurların kamu görevlerinden ayrılmış olmaları gerekecek. Milletvekili olmak isteyen TOBB, Türkiye Barolar Birliği, Türk Tabipler Birliği, Türkiye Eczacılar Birliği, TESK, Türk-İş, Hak-İş, TİSK, Mimar ve Mühendis Odaları, Kamu-Sen, Memur-Sen gibi oda, birlik ve sendika başkanları ile yönetim kurulu üyeleri de 1 hafta içinde görevlerinden ayrılmak zorunda kalacak. İstifa eden memurlar eski görevlerine geri dönebilirken, oda ve sendika yöneticileri ayrıldıkları göreve dönemeyecek.    

 

Yorumlar (7)Add Comment
0
İSABETLİ OLUR İNŞALLAH
yazar AVNİ CÜREBAL , 12 Şubat, 2011
LÜTFİ EFİL AKKUŞUN YETİŞTİRDİĞİ KIYMETLİ İNSANLARIMIZDAN BİRİDİR.LÜTFİ EFİL GİBİ MİLLETVEKİLLİĞİ YAPABİLECEK AKKUŞTA ÇOK İNSAN VAR AMA BU İŞE HALKIMIZ LÜTFİ EFİLİ UYGUN GÖRÜYORSA,AK PARTİ YÖNETİCİLERİ AKKUŞ MERKEZ VE ÜNYE DE YOĞUNLUKLU YAKLAŞIK 25 BİN SEÇMENİN TALEBİNİ GÖRMEZDEN GELMEMELİLER VE MUTLAKA DEĞERLENDİRMEYE ALMALIDIRLAR.LÜTFİ EFİL SADECE DEVLET MEMURİYETİ OLAN BOL PARALI BİRİ DEĞİL AMA POTANSİYELİ OLAN HİZMET AŞIĞI Bİ İNSAN.5 YIL AKKUŞLU ONUN VE KURDUĞU EKİBİN BAŞARILARINI İZLEDİ.
hatalı kullanımı bildirin
Skoru düşürün
Skoru yükseltin
Oy sayısı: +0
0
herkez elinden geleni yapmalı
yazar kamil kaymak , 11 Şubat, 2011
Lütfi EFİL BAşkanımız inşallah aday gösterilir bunu için herkes elinden geleni yapmalı.sayın başkan bunu fazlasıyla hakediyor.belediye başkanlarımız,muhtarlarımız,ünye,fatsa,ordu,ankara ve istanbuldaki hemşerilerimiz kim ne yapabilecekse bence görüşülüp uğraşı vermeli.ak parti gnel merkazine gidilmesi gerekiliyorsa gidilmeli bence.fırsatlar herzaman çıkmaz.sayın milletvekilimzi Hamarat beyle de görüşüp fikir danışılabilr.tabi kenetlenilebilinirse.
hatalı kullanımı bildirin
Skoru düşürün
Skoru yükseltin
Oy sayısı: +0
0
HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH
yazar sezgin çam , 10 Şubat, 2011
Birlik ve beraberlik içinde olmalı herşey.Lütfi EFİL denenmiş ve sınıfı geçmiş,halkın beklentilerine ulaşmış.İnşallah sadece Akkuş olarak değil,tüm ordu olarak geniş düşüp kararlaştırmak lzım.
hatalı kullanımı bildirin
Skoru düşürün
Skoru yükseltin
Oy sayısı: +0
0
BEKLİYORUM
yazar İNANIYORUM , 09 Şubat, 2011
Sayın lütfi başkanım, hocam. akkuşluların size olan milletvekili isteğine ilişkin talebini değerlendirmeye alalım, siz isterseniz m vekili olursunuz, bu kadar akkuşlu sizin arkanızda, akkuş halkı denenmişlere ve akkuş adına katkı sağlamayan kişilere bir daha oy vereceğini zannetmiyorum, belediye başkanlığınızda çok verimliydiniz, vekillikte de verimli olacağınıza inanıyorum,
hatalı kullanımı bildirin
Skoru düşürün
Skoru yükseltin
Oy sayısı: +0
0
BAŞKANIMIZI MİLLETVEKİLLİĞİ KARARI
yazar Mustafa ALTUN , 09 Şubat, 2011
Lütfi EFİL başkanın Milletvekili olması hem Akkuş,hem de bölgemiz için çok hayırlı olacaktır.İnşallah sayın muhtarımızın dediği gibi aday olsa veya farklı düşünse de herzaman Akkuşlu onu hayırlı hizmetlerini konuşmakta ve teşekkürlerini sunmaktadır.
hatalı kullanımı bildirin
Skoru düşürün
Skoru yükseltin
Oy sayısı: +0
0
MİLLET VEKİLİ OLARAK BİZDE MECLİSTE GÖRMEK İSTERİZ.
yazar Kaya IŞIK , 09 Şubat, 2011
Sayın Eski Belediye Başkanımızı mecliste bizde milletvekili olarak görmek isteriz,eğer düşüncesi olursa yanınızdayız.AKKUŞ'TAN sevgilerimizle...
hatalı kullanımı bildirin
Skoru düşürün
Skoru yükseltin
Oy sayısı: +0
0
ESKİ BELEDİYE BAŞKAN'I SAYIN EFİLİ, MECLİSTE GÖRMEK İSTİYORUZ.
yazar Adem YILDIZ Kuşçulu köyü muhtarı. , 09 Şubat, 2011
BAŞKAN'IMIZIN BÖYLE BİR DÜŞÜNCESİ VARSA BİZİMLE PAYLAŞSIN, BİZ ONUN
HEMŞEHRİSİ OLARAK YANINDAYIZ.KARARI NE OLURSA OLSUN BİZLER HEP YANINDAYIZ...AKKUŞ'TAN SEVGİLERİMİZLE...hatalı kullanımı bildirin
Skoru düşürün
Skoru yükseltin
Oy sayısı: +0

Yorum yaz
daha küçük | daha büyük

busy