Get Adobe Flash player


Akkuş Müftülüğüne Sitem

Gönül İsterdi Müftülüğümüz Dünyadaki Tüm Akkuşluların Bayramını Kutlasın

 

AKKUŞ MÜFTÜLÜĞÜNE

SİTEM EDİYORUZ

Gönül İsterdi İlçe Müftülüğümüz

Dünyadaki Tüm Akkuşluların Bayramını Kutlasın

Bir vesile ile ilçe Müftülüğümüzden, Dünyadaki Akkuşluların Ramazan Bayramını kutlayan bir mesaj yayınlamaları halinde sitemizde yayınlayacağımızı ilettik. Olabilir denildi.

Ancak olmadı. İlçe Müftülüğümüzden beklenen bayram mesajı gelmedi. Şimdi bu konuda çeşitli görüşler öne sürülebilir.

Akkuş Müftülüğü Yayınladığı Bayram Mesajını Akkuş İnternet Sitesine göndermek zorunda mı?

Akkuş Müftülüğü Bayram Mesajını yayınladı. Belki Panoya astı. Belki ilçedeki bir kaç kamu kurumu ile paylaştı.

Belki de yayınlamadı

Bunlar hepsi birer varsayım çünkü ortada herhangi bir mesaj görülmedi.

Site Yönetimi olarak soruyoruz. Akkuş İlçesine atanan her kurum Yetkilisinin birinci önceliği, Akkuş İlçesini ve Akkuşluları tanımak olmalı. Şu gerçeği hiç unutmamalı Akkuş ilçesi ve köylerinde 32 bin kişi yaşarken, ülkenin ve dünyanın her yerinde en az 150 bin Akkuşlu ikamet ediyor. Bu 150 bin Akkuşlu, Akkuş ile irtibat halinde, köyü ile irtibat halinde, cenazesi olur. Akkuş'a getirir. İzni olur Akkuş'a gelir. Çünkü her ne kadar gurbette olsa da gözü, kulağı Akkuş'tadır. Bunun bilicinde olan İdareciler sitemizin sloganını gözden kaçırmazlar. "AKKUŞ GURBET-GURBET AKKUŞ" Akkuş Müftülüğünün birince görevi manevi değerleri öne çıkarmak ve bölgesindeki insanları birbirine kaynaştırmak birlik ve beraberliği sağlamak değilmidir. Akkuş ilçe merkezindeki görüştüğümüz binlerce insan, Biz ilçemizdeki gelişmeleri ancak siteden takip edebiliyoruz. Resmi açıklamları siteden takip edebiliyoruz demektedirler. Hal böyle olunca ilçedeki insanların dahi duymadığı Bayram Mesajını Akkuş Müftülüğü nerede yayınladı. Kaç kişiye ulaştığını düşünüyor.

Sayın Müftüm, Akkuş İnternet Sitesi olarak, bu mesajın yayınlanması için sizden ve kimseden herhangi bir ücret talep etmedik. Etmeyiz de zaten. Öyle ise bu konuda sanırım bir açıklamanız olacaktır herhalde.

Bazı gerçekleri neden kabul etmiyoruz. Google arama motoruna yada sitesine girince Akkuş İlçesi yazıyoruz. karşımıza Akkuş İnternet Sitesi çıkıyor. İLçeye atanan Kaymakamı, Hakimi, Öğretmeni ve belki de siz bu siteden Akkuş ilçesi hakkında bilgi aldınız. Sitemiz yüzbinlere ulaşıyor. Öyle ise Sizin yayınlayacağınız bir mesajı sitemizin yüzbinlere ulaştırmasına neden engel oluyorsunuz.

Bir iki cümle bayram mesajını lütfen kimse Akkuşlulara çok görmesin.

 

Yorumlar (2)Add Comment
0
...
yazar eyüp çap , 20 Mayıs, 2011
bende aydın hocamın görüşlerine katılıyor aynen onun fikirlerini paylaşıyorum
müftülük sadece sanal alemden hayata bakmaz sizler gibi. insanlarla hayaı paylaşır.Hayatın her anında halkla iç içe yaşar camide çarşıda pazarda düğünde davette beraber olur. özellikle bayram gününde sevgiyle muhabbetle kucaklaşarak bayramlaşır elini sıkar büyükse ellerinden öper. Derdi olanlara elinden geldiği kadar derman olmaya çalışır halkın mutlu gününde olduğu gibi acı gününde de yanlarında olur mutluluklarını paylaştığı gibi acılarınıda paylaşır.
Lütfen biraz gerçekci olalım ,laf olsun diye birşeyler yazmaktan vaz geçelim. Siz hangi bayramda müftülük makamına geldinizde makam bayram mesajı yayınlamadığını gördünüz lütfen karalamayı bırakalım. Akkuş müftülüğünün yapmış olduğu güzel hizmetlere bakalım.Her köyde köylerinde en ucra mahallelerinde kendi halkının bile yaşamayıp göç gittiği tenha yerlerde müftülük personeli 24 saat sizler için çalışıyor.Lütfen gerçekci olalım

Site Yönetimi: Sayın Eyüp bey, Köylerde Görev İmamlar ile ilgili herhangi bir yazımız olduğunu hatırlamıyoruz. Elma ile Armut'u sanırım karıştırıyorsunuz. Görüşleri saygı duyulur ama yanlış bilgiye ve çamur atmaya ise musade edinde cevap verelim. Biz yazımızın arkasındayız. Bizim mail adresimiz Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız ve Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız adreslerine göndereceğiniz mailler ile müftülüğün bayram mesajını yayınlarız. İlla da Akkuş Müftülüğüne gitmeye gerek varmı?
hatalı kullanımı bildirin
Skoru düşürün
Skoru yükseltin
Oy sayısı: +0
MUSTAFA KARAYİĞİT
bayram kutlaması
yazar MUSTAFA KARAYİĞİT , 26 Eylül, 2009
site yönetimi size katılmıyorum sizin sitenizden kaç kişi daire amirleri bayram kutladı.................................................................

Site Yönetimi: Adını ve soyadını yazmaya cesareti olmayanların yorumlarını yayınlamıyoruz. Adınızı ve soyadınızı yazarak tekrar yorum yazarsanız yayınlanacaktır.
hatalı kullanımı bildirin
Skoru düşürün
Skoru yükseltin
Oy sayısı: -1

Yorum yaz
daha küçük | daha büyük

busy